Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy napja ellett a macskám,...

Egy napja ellett a macskám, de én nem voltam otthon. Egy dobozba fialt, amit még kisebb koromba építetem ki. Eléggé közel van a földhöz, és bánthatja a tesóm kutyája. Tegyem fel egy polcra a dobozt, ahol szokott enni a macskám, Vagy haggyam ott lent?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 23:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tedd fel!
2012. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem is
2012. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha feltennéd, abból nem lehet baj, ha otthagynád, abból esetleg lehetne, szóval inkább tedd fel.
2012. máj. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tedd fel inkább!
2012. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is tedd fel ,csak vigyázz le ne essen mert az végzetes ilyen pici kiscicáknál.
2012. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tedd fel, de lássa az anyacica! Úgy csináld, hogy elérhető legyen a maminak. Amint felraktad rakd bele a mamicicát, hogy ne kelljen keresgélnie. Ha kiment és vissza akar menni a cicákhoz, lehet, hogy először nem fogja őket találni. Ilyenkor segíts neki! Illetve ha a cicák nagyobbak lesznek és ki akarnak jönni, ne essenek le a polcról!
2012. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm,meg próbálom úgy oldani!

Valaki meg tudná mondani,hogy hány hét múlva lesznek 'mozgékonyabbak' a kis cicák? Mert megyek nyári táborba,és nem tudnák rájuk vigyázni.

2012. máj. 6. 19:02
 8/14 anonim válasza:
Szerintem olyan 4-5 hetesen.
2012. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 hetesen már mozgékonyak, de gondolom ezt már most tapasztalod. :) az enyémek most múltak két hetesek, és szörnyűek.:D
2012. máj. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ma már 29 naposak,de már rohangálnak,harapgálják egymást és játszanak.Szóval eléggé élénkek.
2012. jún. 2. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!