Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vakarja a cicám a fülét?

Miért vakarja a cicám a fülét?

Figyelt kérdés
A cicusom rázza a fejét és mindig vakarja, a mancsát nyalja és odanyomja. a füle mögött már kivérzett neki mindkét oldalon. Mi lehet a fülével? nagyon sajnálom szegényt, légyszi segítsetek!

2012. máj. 6. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bolhás szerintem
2012. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tuti nem bolhás. a fülét vakarja, bolha nincs benne sehol, frontlinecombóval is be lett kenve. bolha tuti nem.
2012. máj. 6. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Fülatka, az enyémnek is volt. Vegyél neki fültisztító folyadékot és valamilyen rovarok elleni spot-on-t (Frontline, Advocat stb.), attól elmúlik.
2012. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
frontilne mint írtam nem segített :S
2012. máj. 6. 22:44
 5/14 Moira-88 ***** válasza:
Ez szinte biztos fülatka. Az én cicámnak is most volt, kaptunk rá krémet, szerencsére gyógyulófélben van.
2012. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Moira-88 ***** válasza:
Az állatorvos tud adni kifejezetten fülatkára való kenőcsöt. Drága de használt.
2012. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de tuti az? olvastam másról, hogy fülféreg is lehet.
2012. máj. 6. 22:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Fülatka tutira!El kell vinned a dokihoz, hogy megnézze, nekünk dexoryl fülcseppet írt fel, és tényleg egy kicsivel több, mint egy hét alatt elmulasztotta!

Egyébként bele nézel a fülébe és ilyen bélsáros-koszos pirosas barnásos kosz van benne, az ujjadra tekersz egy kis géz darabot, kicsit be baba olajozod, ha van, és megforgatod a fülében és akkor látnod kell, hogy olyan koszos!A füle tövére a sebre mindenképpen kapnia kell szurit, ne fertőződjön el, gyorsabban gyógyul és vitamin.Nem a vizsgálat a drága, hanem amit belecsepegtetsz.Mondom azt, hogy 2700 egy vizsgálat felénk, ebben a szurik is benne vannak, 3200 volt a fülcsepp és valami cseppet a nyakára, ami olyan 2000 ft körül van...

2012. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Zseblámpával világítottam a fülébe, belülről fekete volt, csak az a baj, hogy falusi vagyok és az itteni állatorvos nem valami jó. nem nagyon merném rábízni a cicusomat.
2012. máj. 6. 23:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak is volt ha nagyon gázos tisztogatni kell majd naponta úgyhogy kénytelen leszel keresni 1 rendes dokit

ezer hogy fülatka.kérd meg az állatorvost hogy mutassa meg hogyan kell tisztogatni,szegény cicának nem lesz kellemes

a cica füle nagyon érzékeny műszer ugyhogy vigyázni kell

de hamar rendbe jön

ja és Te nem kaphatod el nyugi

2012. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!