Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindent összepisilnek a...

Mindent összepisilnek a macskák! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Udvaron tartott cicánk van és átjárnak hozzánk a szomszédból a macskák. Napoznak az udvaron és felzabálják a kajáját. A gond az, hogy van közöttünk kandúr és össze-vissza pisil mindent! Elzavarom, de mindig visszajön és pisil... A virágokat, a teraszt, a kerti bútort... mindent...

El lehet tüntetni a pisiszagot? Vagy tudtok valami olyan szert amit nem bír a dög?


2009. jún. 24. 13:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is szólj a feletőtlen szomszédaidnak, hogy ivartalanítsák a macskájukat! Egyrészt mert mások életét keserítik meg, másrészt mert kiscicákat fognak csinálni, ami szintén mások problémája lesz!

Lehet kapni mindenféle macskatávolartó spray-ket, talán érdemes kipróbálni. De akkor kb 2 hetente mindet le kéne spriccelned vele, ami elég gáz.

Vannak különböző növények (pl narancs), amit nem szeretnek a macsekok. De hát nem tehetsz mindenhova narancsot sem...

Hű de nagyon idegesítenek az ilyen felelőtlen állatartók!!! :(

2009. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom, hogy kié a dög, A szomszédok tagadnak...

Elkezdtem leslagolni vagy lelocsolni amikor odatolja a pofáját... de egész nap nem állhatok lesben!

2009. jún. 24. 13:56
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

szia!

mi vettünk egy csomó féle macskatávoltartó sprayt, aeroszolt, mindent... ott állnak a szekrényben, nem jók semmire. legalábbis nálunk nem vált be. amit viszont utálnak az a domestos v hipo erős maró szaga illetve a citrus illat. menekülnek ha narancsot kezdek pucolni. próbáld meg bekenni azokat a helyeket ahová jelöl egy kis domestossal, nálunk eddig még az a legtarttósabb

2009. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Vidd el Te a kandúrt ivartalanítani, ha tényleg senkié!
2009. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom megfogni! És nem is akarom!
2009. jún. 24. 14:38
 6/31 A kérdező kommentje:
14:04 Köszi! Máris egy Domestossal szegényebb lettem! Körbelocsoltam mindent!
2009. jún. 24. 14:41
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
A Domestos a legtutibb ötlet! Attól még a saját macskáidnak is baja lehet, ha belenyal. Brávó!
2009. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg senkié a cica, próbálj meg szólni egy menhelynek hogy fogják be. Ne a sintértelepnek, hanem egy menheynek. Nagy a különbség! A menhelyeken nagyon humánusak az állatokkal. Beoltják, ivartalanítják, és végül keresnek nekik gazdit. :) Ha az elsőnél elutasítanak, mert teltházuk van, ne add fel! Biztosan találsz segítséget!
2009. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

14:54 Hidd el! Ezen a ponton, ahol tartok, bevállalom ezt a kockázatot! A macska meg nem hülye, hogy belenyaljon. Minek nyalna meg valami olyat aminek a szagát se bírja?

15:14 Köszi! Ez jó ötlet! Csak nem lehet megfogni őket.


Csak az a szomorú az egészben, hogy nekem van bosszúságom és károm az egészből és még én intézkedjek meg telefonáljak! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

2009. jún. 24. 15:21
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ők értenek hozzá, megoldják. És így mindneki jól jár. Te is megszabadulsz a kellemetlenégtől, és nekik is jobb soruk lesz. :)
2009. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!