Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy leszokjon a...

Mit tegyek, hogy leszokjon a macska a lépcsőházba pisilésről?

Figyelt kérdés
Két rámmaradt macskára takarítok nap mint nap, mert a nagy udvar mellett, a lépcsőházba pisilnek és ezzel kellemetlenségek vannak a lakókka.
2012. máj. 7. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem kinti cicák.Ha kandúrok akkor valószínűleg megjelölik a területüket azaz a lépcsőházat.Sajnos a terület jelölésről leszoktatni nem lehet őket,ivartalanítással megoldható.Nagyon kevés macska jelöl ivartalanítás után és annak a szaga se olyan erős mint ivarosoké.Ecettel kell feltakarítani az nagyon jól kiszedi a szagot,de garancia nincs rá,hogy következő alkalommal nem jelölnek be.
2012. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az egyik barátságosabb macskát ivartalaníttattam, a másik elérhetetlen, mivel a szomszéd üzem tűzfaláról esett az udvarra kb 8-10 méter magasról és mindenkitől tart, még tőlem is, aki enni adok neki mert olyan esennyen néz, de amint megyek feléje, akár a táljával is, azonnal menekül valamelyik sufniba, vagy pincébe, de éjjel garázdálkodnak és mindíg a lépcsőházban.

Narancshéját reszelek és azt szórm szét naponta frissen, mert azt hallottam azt nem kedvelik, de az ecetet is kipróbálom.

Ha nem jön be az sem, akkor mit tehetek' takarítok. Üdv

2012. máj. 9. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!