Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy az én egykori...

Lehetséges hogy az én egykori cicám leszármazottja?

Figyelt kérdés

Sajnos az n cicám már nagyon régen, 6 éve elpusztult.

Ugyan ott lakom ahol gyerek ként, ahol a cicám is élt.

Ő egy kandúr volt.Tőlünk kb 200 méterre lakik egy cica, akit most csütörtökön láttam először, a cica is engem.

Mintázatra ugyan olyan mint az én cicám volt, csak színben különbözik.Az én Mizóm barna-fehér volt, ez a cica szürke-fehér.

Mind a kettőnél a lábaktól a hasán keresztül a szemig fehérek, a szem fölöttől a farokig a Mizó barna, ez a cica szürke.Olyannyira egyformák hogy a Mizónak a jobb melső lábfején volt egy barna pötty, és a háta közepén egy fehér.Mind a kettő csak közelről észre vehető.Ez a két pötty ezen a cicán is megvan.


De a lényeg hogy miért is merült fel bennem hogy leszármazott.Csütörtökön jöttem haza a boltból, a cica gazdája ment át a szomszédjához, a cica követte.Amikor meglátott (a cica) rögtön szaladt oda hozzám, dörgölőzött, bújt hozzám.Mondom akkor látott először.

Tegnap mentem szintén a boltba, a gazdi a kapujukban állt a cicával, amikor meglátott (kb 200 méterre voltam) megint szaladt, bújt hozzám.A bácsi akié a cica nem értette, mert azt mondja nagyon fél az idegenektől.


Miért hasonlít ennyire az én cicámra, és miért szeret engem ennyire.Szívem szerint elhoznám azt a cicát, csak sajnos nem lehet, se a mostani gazdi, sem a párom nem díjazná.

Az én Mizómat nagyon szerettem, és talán szentimentálisan hangzik, de eziránt a cica iránt ugyan az a szeretet támad fel bennem.

Most van egy cicám, (ide szegődött) de mivel a párom nem szereti és allergiás is rá, csak kinti cici, amolyan haszon macska, csak hogy ne legyenek egerek (persze gondozom, etetem, ha baja van orvoshoz viszem), de nem simogatom jó szívvel, nem szeretem ha hozzám dörgölőzik.

Viszont az emlitett cicától jól esett hogy hozzám bújt, azonnal simogattam, dögönyöztem, jó volt ahogy legugoltam hozzá és az orrát az arcomhoz dörgölte.Ugyan úgy ahogy a Mizóm tette.


2012. máj. 7. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy leszármazottja, ha kinti cica volt. Viszont attól, hogy a leszármazottja, nem szaladna hozzád, és nem kedvelne. Talán érzi rajtad, hogy jó ember vagy.

Én picit úgy érzem, hogy azért szeretnél ebben hinni, mert nagyon hiányzik neked Mizó. Ez teljesen természetes, hiszen a szeretet nem múlik el.

2012. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.Sőt...Egész nap csak rá(rájuk) tudtam gondolni.Nem is tudom igazán hogy A Mizómra, vagy az "unokájára"
2012. máj. 7. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!