Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek addig?

Mit tegyek addig?

Figyelt kérdés
Ma a macskám felugrott a radiátorra, és mikor leugrott beakadt a körme és félig leszakadt. Picit vérzett neki, de azóta is sántít, nem nagyon tud ráállni és fájlalja ha hozzáérek. Csak holnap este tudnám elvinni orvoshoz ha szükséges, addig mi lenne neki jó?
2012. máj. 7. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom is így járt szombat este! :(

Csak neki nem a radiátorba akadt el a körme..Elvittük állatorvoshoz és ott tettek rá jódot meg bekötözték neki.

Mondtam az állatorvosnak, hogy nem türi meg ha be van kötözve a lába és estére tuti, hogy leszedi. Mondta a doki, hogy elég addig de 2-3napig még egy kevés jódot tegyünk rá. Nekem a kuytusom már nem nagyon sántit és javul neki!:) És még azt is mondta, hogy erőltessem a lábát ne hagyjam, hogy egész nap feküdjön azért 1x vigyem el egy fél órás sétára. Már nem is kell köteleznem a sétára..első nap kellett sok mert minden lépésnél leült. Sajnáltam mert szivem szerinte hagytam volna pihenni de nekem ezt mondta a doki.

2012. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2012. máj. 7. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!