Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire játékos a cicátok?

Mennyire játékos a cicátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi milyen idős cicátok van és mennyire játékosak illetve mikkel szoktak játszani?

2012. máj. 7. 16:53
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:

2 éves, és nagyon játékos!

Szimpla csillogós hajgumi, üveg kupak, van neki egy kedvenc pecás botja, azt mindig a szájába afigurát, és viszi magával, ahova megy, vagy épp aludni!

2012. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 éves és 3 éves, sok mindennel játszanak: fűszál, cipőfűző, pici labdák, cipőm, zárból kilógó kulcscsomó, takaró ágyról lelógó része, kiteregetett ruháim... találékonyak:) Legnagyobb kedvencük a karácsonyfadísz (könnyű csillogóra festett műanyagból vannak, nem törékenyek, azokkal mindennap fociznak mióta megkaparintották őket decemberben)
2012. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos kandúr,nagyon játékos és eleven.Madzagot szoktam neki húzogatni,azt szereti.A legnagyobb kedvenc a lézerfény.Ezenkívül:wc-papír guriga,papírgalacsin,plüssegér.
2012. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves sincs és ez nem bújós hanem játékos macska...amikor csak lehet pörög és bármivel labda üveggolyó farmer lánc
2012. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek!

Akinek van kedve írhat még!:)

2012. máj. 9. 10:14
 6/8 anonim válasza:
Hát az enyém már vagy 5 éves, és ha bekattan akkor játékos, amúgy csak alszik meg eszik egész nap .. Hogy mikkel szokott játszani olyankor ? háááát legfőképpen a kezemet szaggatja szét meg amit talál :D
2012. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5 éves még játékos? Az jó! :) Bár az kevésbé, hogy a Te kezed a játékszere. Gondolom azért ezt ő jobban élvezi, mint Te.:)
2012. máj. 13. 19:29
 8/8 anonim válasza:
Hát azért a kezem a játéka.. mert azzal idegesítem fel..és ezért az lesz a közellenség neki.. hát én is élvezem .. sokat röhögök rajta .. mert nagyon nevetséges mikor be van kattanva ..szóval ő élvezi a kezem én meg élvezem őt .. úgyhogy megvan az összhang.. (aztán a zuhanyzóban szoktam sikoltozni néha hogy csípi a forró víz a karmolásokat .. de nem bánom ..) ő az én cicám és így imádom :D
2012. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!