Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet kapni a kisállat kereske...

Lehet kapni a kisállat kereskedésekben?

Figyelt kérdés

A cicám ellett 2 kiscicát.Nem akar velük foglalkozni.Mikor még kisebbek voltak figyelt rájuk de most 3 hetesek és nem foglalkozik velük így hát pótmama lettem.Arra lennék kíváncsi,hogy kiscicáknak gyártanak-e cumisüveget?Lehet , hogy ez csak az én elképzelésem,de nagyon meg akarom őket menteni!Kérlek segítsetek mit kell csinálnom és hogyan.Még nem voltam ilyen helyzetben!

13/l


2012. máj. 7. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly találtam 2 kiscicát a réten őket neveltem fel.

Gyógyszertárba lehet találni és állatorvosi rendelőkben és patikákban kell megkérdezni a cumisüveget!

Nekem sikerült, remélem neked is!

2012. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem tudom, mekkorák a kicsik, de az elején szerintem gyógyszertárban vegyél fecskendőt, azzal etesd őket.

Ezen az oldalon jó tanácsokat adnak.

[link]

Sok sikert! :)

2012. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj.Neked nem szabad hozzá érned a kicsikhez 1-2 hónapig mert érzi a más szagot és nem fog foglalkozni velük.Mindegy most már...Na szóval van ilyen inekciós tű.Azt megtöltöd tejel és a fölöt csepegtetsz bele a szájába vagy kicsi tálkába töltesz tejet de abba bele másznak vagy felboritják.Száláshelynek meg a szobádba egy takaróra kell tenni őket és körbe veni valamivel hogy ne mászanak ki .
2012. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!