Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő míg egy macska...

Mennyi idő míg egy macska szobatiszta lesz?

Figyelt kérdés

Most hozok majd egy 7 hetes kiscicát mennyi idő míg szoba tiszta lesz? Mennyire szökös a kandúr cica? ha ivartalanítva van akkor is szökös lenne?


Volt régebben egy kandúr cicám ő kinti macska volt és elég hamar elszökött. És nem láttam többé.Mennyi az esélye, hogy a kiscica foghullásban meghal?=/



2012. máj. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Azonnal szobatiszta lesz, a cicáknál ez nem téma. :) Amikor látod, hogy elkzdi kapirgálni a padlót, te be az alomba, és onnantól kezdve oda fog menni, mert neki az jó.

Ha ivartalanítod, sokkal kevésbé lesz szökős, mert nem hajtják messzire az ösztönei, plusz verekedni sem fog.

Olyanról még sosem hallottam hogy meghalt volna cica fohullásban....

2012. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kb ekkora kiscicát fogadtam örökbe anno. Nekem akkor azt mondták, hogy vigyem haza, adjak neki enni, és kaja után rögtön pakoljam be az alomba. Így is tettem, a cicu azonnal tudta, hogy mit kell csinálni, és onnantól kezdve egy-két balesetet leszámítva mindig odajárt.

Ivartalanítsd, akkor is fog mászkálni, de nyugodtabb lesz.

Olyat még én se hallottam, hogy foghullásban meghaljon.. Az enyémnek foghulláskor ment a hasa és nyafisabb volt, de ennyi.

2012. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 hetes.Aham nem lesz gond ahogy monták dakd az alomba.1-2 hónapig ne enged még vagy csak nyakörvel hogy hozzád szokjon.
2012. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy csomóan azt mondják, hogy a tavaszi macskák foghullásban halnak meg! barátnőméknél is mindig ez volt és barátnőm azóta se hozott haza macskát mert félt attól, hogy abban hal meg! Ivartalanítva lesz! :)
2012. máj. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!