Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1. Egy kis cica születésétől...

1. Egy kis cica születésétől mennyi időt kell várni, hogy meglehessen őket simogatmi, vagy kivenni egyet az 'alomból'? Most 3 naposak.

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 21:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Már meg simagathatod őket és már ki is veheted őket csak óvatosan!!Nekem is most van 3 darab és már 2 hetemár olyan hetesek de már olyan rossak !
2012. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Szia :)

Attól függ :) ha az anyja szelíd akkor már ilyenkor lehet! Ez azért fontos, mert ha az anyamacska megbízik benned akkor biztosan nem fogja elvinni a kicsiket :) ha ez nem igy van és nem bízik meg benned akkor előfordulhat ,hogy elővigyázatosságból elviszi a kicsiket és eldugja :)...

Remélem segítettem :) sok sikert a picikhez :)

2012. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek ebben a "macska megbízásban"! :)


Barátnőméknél is most ellett meg a macska..segítettem az anya macskánál kiszedni minél előbb a burokból a piciket tartottam neki a kiscicát míg a köldök zsinort elrágta.


Ugyan így Vasárnap mamáéknál ellett meg a macska ott végülis nem vettem észre, hogy ellik a macsek mikor kimentem megfogtam a kiscicát megmutattam a mamáéknak, hogy milyen szép tarka és vissza tettem az anyjához..ugyan úgy nyalogatta és nem vitte el máshova a piciket! :)

2012. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,és az anyamacska teljesen megbízik bennem,bár amikor kivettem az egyik kis cicust (a három közül),akkor kicsit nyávogott a pici,és egyre hangossbb lett,aztán Vén (ő az anyamacska,bár elég bizarr neve van,de azért ez a neve,mert öreg.,és nem én adtam neki. Van az egyik ismerősömnek egy kandúrja,és az a neve:Szarika)visszatértve a kis cicára:Vén ijedten nézett rám,és közelebb nyújtottam hozzá a kicsit,megnyalta a fejét és visszatettem a kis Picúrt.
2012. máj. 7. 22:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ijedten nézi. Fél, hogy nem hozod vissza neki! Ezt mindegyik macsek megcsinálja! Nagy szemekkel nézi h hova viszed a kölykét! te is féltenéd a saját kisgyereked ha így elvennék tőled! :)
2012. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

pontosan ezt csinálja,de mindig visszateszem,meg próbálom elhallgattatni.

Amúgy nem félteném,ha ellopnák a gyerekem,mivel nincs. Hozzátenném 12éves vagyok :)

Megtudnátok hogyan kell megnézni,hogy milyen nemű? Azért nem vagyok bolond,tudom hol kell nézni,de olyan egyforma minegyik picinek az 'izékéje',apukám se tudja megállapítani.

Valami jó kis neveket nekik tudnátok adni?Ami Nektek a kedvencetek.

Úgy láttam van bennük bolha. :/ mit csináljak? Szedessem ki belőlök apámmal?

2012. máj. 8. 22:08
 7/18 anonim ***** válasza:

A kisfiúknak látszanak a zacsijai.

Nekünk 3 kiscicánk lett, nevük: Viki, Tiki, Niki.

Tudom, hogy a mesében mind fiú kacsa, de nekünk a 3 közül egy lány, ő lett a Niki:)

2012. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A bolhák ellen fújd le frontline-nal és adj nekik féreghajtót!
2012. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm,és úgy állapítottam meg,hogy 1 fiúcska és 2 lány van. Úgy látom,hogy a kisfiúnak kinyilt félig a szeme. A lányokkal még semmi. És a nevük lehet az lesz: Cuki,Muki,Gömbi.

Anyukám csak egy cicát szeretne megtartani,de ha lehetne egyet sem. Ha mind meg lemne,akkor már 5 macska lenne a két kis lány meg nem kell senkinek se,mert csak kismacskák lesznek mindig belőle,meg ilyesmi.,szóval mi legyen a lányokkal???

2012. máj. 10. 22:33
 10/18 anonim ***** válasza:

Ivartalanítsátok, úgy már el fogják vinni őket.

És a megmaradt cicákat is.

2012. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!