Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet NAPÓLEON cicát...

Candiii kérdése:

Hol lehet NAPÓLEON cicát szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha valaki tudja, hogy hol tudnék napóleon cicát szerezni Magyarországon, az légyszi írjon. :)

#napóleoncica
2012. máj. 7. 23:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Magyarországon még csak pár ilyen cica van!Még nagyon ritka. 1-2 év múlva már tudsz majd venni de olyan 200ezres árra számíts! Mivel különleges cica ezért elég húzós az ára!
2012. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy nem lesz olcsó, de nekem mindenképpen ilyen cica kell. :)

Köszönöm szépen.

További válaszokat várok emailben is.

( r.szandi94@freemail.hu )

2012. máj. 8. 10:21
 3/43 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, hát nekem is olyan cica kell, különben meghalok! Olyan cukcsi.
2012. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam róla.Magyarországon biztos nincs,legfeljebb 1-2 darab,de gondolom elég drága lehet.
2012. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg nagyon "cukcsi". :D

Ha te találtál szólj légyszi. :P

Amúgy nembaj ha drága de mindenképp milyen cica kell nekem.:)

Magyarország és környéke is érdekel.

2012. máj. 11. 14:21
 6/43 anonim ***** válasza:
22%

Úr isten! :D

Ez meg milyen macska?

Lába sincs.. :D


Amúgy külföldön lehet venni!

Tavaly Canadába voltam nyaralni. Mindenféle macska, kutya és egy csomó egézotikus állat olyat amit magyarországon alig tudsz meg venni mert itt nagyon drága külföldön viszont olcsó. Jelzem ez olyan Állatkereskedés ahol törzskönyves állatok is vásárolhatóak! Tehát nem betegesek! Viszont ha így kirepülsz..körülbelül majd ugyan abban az árban szereznéd be mivel útlevél is kell neki anélkül nem engedik fel a gépre! :)

2012. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Van neki csak picike. :"D

Szerintem nagyon aranyos.:P

Köszike a választ, még keresgélek és ha nemtalálok közelebb akkor marad ez a variáció...:D

2012. máj. 22. 18:08
 8/43 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy így is szokták nevezni én munchkin néven ismertem. Amúgy ennek a fajtának amerikából indult ki a tenyésztése, tehát nem tudom hogy mifelék fogsz-e találni, de sosem lehet tudni. Sok szerencsét a kereséshez, remélem találsz:)
2012. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Szijóka. A napóleon és a munchkin nem ugyanaz. A napóleon cicust a munchkinből és a perzsából tenyésztették ki. Ez a hosszú szőrű változata. Van rövidszörű is, ebben az esetben perzsa helyett britt rövidszőrű cicával keresztezték a munchkint. Szegeden van egy munchkin tenyészet azthiszem, de több információt nem tudok róla. Viszont nekem napóleon kell. :D Mindenesetre köszönöm a válaszodat. :)
2012. máj. 29. 14:38
 10/43 anonim ***** válasza:
Magyarországon összesen 26 db van ha valaki eladja és szerencséd lesz akkor kb. 200-300 ezerért megkapod
2012. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!