Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinálhatnak a macskámmal...

Mit csinálhatnak a macskámmal és mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
Van a bal hátsó lábán egy harapásnyom féleség, a csontot lehet látni és kétszer akkorára be van dagadva. Teljesen le van gyengülve, csak fekszik egy elzárt helyen, enni még eszik. Szerintem biztosan el van törve, talán össze is van törve szegénynek a csontja. Ma fogom bevinni a dokihoz, szerintetek mit fog vele tenni? És mennyi az esélye a túlélésre? Kb. 2 éves fiatal kandúrról van szó.
2012. máj. 9. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Régen a szomszéd macskánk, egy virágcserépen egyensúlyozott a második emeleten és megbillent. A macska előbb ért le, a cserép pedig ráesett. A cica ott feküdt darabokra törve, állítólag több helyen eltört a lába. Aztán elvitték orvoshoz, hát én annyit láttam belőle, hogy egy hosszú kibélelt kartondoboba rakták bele úgy, ogy ne mozogjon. Kb 1 hónap mulva már láttam hogy az ajtóban mászkál. Ez egy nagy dagi macska volt rendesen felépült.
2012. máj. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pénz kérdése az egész, már a mai világban mű végtagot is csinálnak! darabos törésnél ugyan úgy meg tudják műteni mint az embert csak itt nem fizeti a TB. ha eszik a macsek nagy esélye van a túl élésre!! ha voltál az állatorvosnál írd meg ,hogy mi lett a cicáddal!!
2012. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, ma este fogom bevinni, meglátom mi lesz. Remélem helyre jön, de eléggé rondán néz ki, talán picit el is van ferdülve. Van nálunk 2 labrador, egy 2 éves, meg egy kicsi, télen született. A nagy nem szokta bántani, de a kicsi szokta nyúzni, a háta is sebes (a macskának) de nem szokott elmenekülni, mert a nagyobbal együtt szokott aludni is. Elképzelhető, hogy a kicsi tudott ekkora sérülést okozni?
2012. máj. 9. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer befogadtam egy cicát ilyen állapotban, gyakorlatilag ki volt lyukadva a lába. A doki azt mondta rá, sipoly. Néhány injekció helyrehozta, pedig nem sok esélyt láttam rá, hogy megmarad. Reméljük, nálatok is így lesz!
2012. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az én cicámat valószínüleg elütötték medencéje repedt meg.. orvos csak vitamint és antibiotikumot adott neki.. azt mondta ha nem javul 3 napom belül elpusztul:/ Remélem a tiéd egészséges lesz és meggyógyul!!
2012. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elaltattuk. Nem lehetett tudni, meddig van elfertőződve és 3 lábbal nem maradt volna meg kint, mert a többi macska szétszedte volna. Doki szerint vidravas tette vele, kutya semmiképp, még ember se. RIP Garfield :'(
2012. máj. 9. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Kár volt. 3 lábbal is élhet egy cica teljes életet, nagyon ügyesen tudnak így is mozogni. Max. csak a lakásban tartottátok volna. Szerintem igen rosszul döntöttél.
2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de későn jött haza, minimum 3 nap telt el azóta és a műtét sikere is csekély lett volna, mert már 2X akkora volt neki, teljesen el volt fertőződve már befeküdt szegény a helyére, várta a sorsát és a leg emberibb döntés szerintem ez volt. Inkább nyugodjon, mint hogy belehaljon egy sikertelen műtétbe.
2012. jún. 26. 23:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Hidd el én bevállaltam volna, hogy szobamacska lesz belőle, de már igen a végét járta. Ő már csak fájdalmat érezhetett épp elég volt neki hazajutni, most már nem is megy el többé.
2012. jún. 26. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!