Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehetnek cicák?

Hol lehetnek cicák?

Figyelt kérdés
A cicámnak születtek kiscicái, de nem találjuk őket! (Értelmes válaszokat!)

2012. máj. 9. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megette egy kandúr :(

De az is lehet, hogy épp a kandúrok miatt vagy egyéb veszély miatt eldugta az anya, nézted már padláson pl.?

2012. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pince, padlás, garázs, kis hely ahova az anya cica befér, nézd meg h az anya cica hová megy és kövesd, lehet a szomszédba ellet meg! De lehet tényleg h egy kandúr megette őket!
2012. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor mondjuk az anya evés után elindul, kövesd. Máshogy nem valószínű, hogy megtalálod őket, csak ha szerencséd van. Biztos jól eldugta őket és ilyen pici korban, ha tele a poci, abszolút csendben vannak.

Ha az anya alig jár haza, gyakorlatilag csak enni, akkor még biztos élnek, de sajnos ki vannak téve más macskák veszélyének.

Próbáld kifigyelni, merről jár haza a cicus, avgy merre tűnik el és arrafelé nézelődj, hívogasd.

2012. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nagyon közel vannak, anyamacskák nem hagyják sokáig egyedül a piciket. Nekünk pl egyszer a cipőszekrényben voltak, másfél nap keresés után találtuk meg őket. De tényleg az a legegyszerűbb, amit írtak, hogy nézd meg merre megy evés után.
2012. máj. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vicces! :D Nekem is most születtek kicsik,és végig jártam mindent 1-én! Amúgy 1-én születtek,de anya már 30-án du.eltűnt! A pincét,a padlást,minden zeg-zúgot a kertben,a fásban végig másztam,hallgatóztam,de semmi! Aztán 2-án haza hozta a kicsiket! Nem voltam otthon,anyum mesélte,hogy a szomszéd garázsa egy fekete fóliával van körbe vonva,és oda ellett a fólia és a garázs fala közé! Ebben az a vicces,hogy az én garázsom mellett van kb. 50 centire,egy csómoszor mászkáltam arra,és se nem hallottam,sem nem láttam semmit! :) Lesd ki te is!
2012. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Egyszer a mi anyacicánk is a szomszéd padlásán ellett, kb 3.napon találtuk meg, úgy hogy követtük a cicát evés után! Úgyhogy hajrá! És sok sikert, ha még nem találtad meg őket!
2012. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítséget! :)

Sajnos még nincsenek meg, fe nem adom fel!

2012. máj. 13. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ma sem jött elő anya cicc?
2012. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek meg. És még a nagy cicánk is nagyon beteg! :'(
2012. jún. 21. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem jó! Mikor születhettek kb.?
2012. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!