Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámnak térdszalagszakadása...

Macskámnak térdszalagszakadása van. Megműtötték és most hazajött egy olyan tölcsérrel a nyakán, hogy ne vakarja szét a sebet. Mit kell tenni? Többi lent

Figyelt kérdés

ezt a tölcsér izét mikor szokja meg? ül a sarokban és üvöltve nyávog, ha elindul, mindennek nekimegy =) de hogy tud így enni-inni, mikor a tölcsér túllóg a fején?? az elején vicces volt, de már felettébb idegeesítő, amit művel ez az állat! normál válaszokat! (ez, csak macskán:

[link]



2012. máj. 9. 22:54
 1/7 anonim válasza:

A mi macskánkon is volt 1 hétig, az ivartalanítás után.

Etetéskor levettük róla, az nem megy. Ha a sebhez nyúl akkor koki, és vissza. De inkább evett.

Kibírja, nyugi.

2012. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ha ő hozzá is ér, újra műtik, és újra jön a tölcsér... nem vehetjük le =( És az itatás? itt nyafog a macska, valami borzalom!!!

13L

2012. máj. 9. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, vagy felügyelet mellett eszik, vagy egy kicsit megemeled a tálkáját a szájához és segítesz neki. Ne izgulj egy kicsit még új a helyzet mindkettőtöknek de szerintem nem lesz baj, hamar túl lesztek rajta. Persze biztos fáj még neki a lába ezért még nyűgösebb is plusz még a nyakbavaló is, hát persze, hogy nyavalyog. Sok szeretet és türelem csodát tesz.
2012. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszy a válaszokat

=)

2012. máj. 9. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked kutyatölcsért adtak! A macska tölcsér nem lóg túl a fején, sokkal rövidebb! Ilyen kb:

[link]

Pár száz forint, próbálj venni egyet állatpatikában és akkor nem kell levenni róla állandóan (macerás nagyon!), tud úgy is enni meg inni. Sajnos a tölcsér kajás lesz, úgyhogy törölgetni kell (ha nem nyalja le magának). +ha vesztek neki macska tölcsért, akkor abból kilát és nem megy mindennek neki. (bár az én cicáimnak így is ufószerű hangyász mozgásuk volt a tölcsér viselése alatt, pedig kiláttak..de legalább enni-inni tudtak, meg látták merre mennek:)))

2012. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2012. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kiscicámnak is műtütték a lábát, és kapott tölcsért. Én is úgy láttam, hogy túllóg, de gond nélkül tudott enni-inni. Egy nap alatt megszokta hogy rajta van, tök jól elboldogult vele. Szegényt akkor ketrecbe zárva is kellett tartani, hogy ne legyen baja a lábának.

Két nap után tiszta zsírós volt a bundija, mert ugye mosakodni sem tudott. Amikor kivettem a ketrecből kicsit, odatartottam a másik cicának, és ő megmosdatta. Nagyon édesek voltak. :)

2012. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!