Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ölhetett és ehetett meg...

Mi ölhetett és ehetett meg hat három hetes kismacskát?

Figyelt kérdés
Ma reggel a három hetes kiscicáinkat holtan találtuk a kazánházban. Három a nyakánál elharapva feküdt a helyén, három pedig a kazán mögött volt széttépve. A két anyukán nem voltak nyomok (talán nem is voltak itthon...?!) Borzalmas volt a látvány, tudja valaki, milyen állat tehette?

2012. máj. 12. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Kandúr macska? Beszökött kutya vagy saját? Másra nem tudok gondolni. Nálunk ezeken kívül az egyetlen nagyobb ragadozó a nyest, azt meg nem tudom, hogy hajlamos-e ilyesmire.
2012. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Valami idegen kandúr, vagy kutya?
2012. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
szerintem nyest lehetett. A kandúr macskákra nem jellemző,hogy szét is tépnék a kicsiket.
2012. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom :S


Szerintem is kandúrmacska vagy beszökött kutya lehetett.

2012. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
De igen, a kandúrok hajlamosak ilyesmire sajnos...
2012. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Kandúr nem lehetett ugyanis ennyi idős cicákat már nem bántanak.(sőt nálunk a kandúrok az újszülötteket se bántják)

Nyest vagy kutya.(nyest el is vitte volna így marad a kutya)

2012. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kutya nem fért be hozzájuk, csak egy akkora lyuk van az ajtón, amin a macskák éppen beférnek, az ajtó pedig csukva volt, a kismacskák nyakán pedig pici, kb 2 cm-es harapásnyom volt... :( én is inkább valami nyestfélére vagy egy kandúrra gyanakodtam, de a nyest szerintem is elvitte volna őket, meg valószínűleg az anyák is szembe szálltak volna vele, ha kandúr lett volna, az meg talán már korábban megölte volna őket...
2012. máj. 12. 14:25
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A kandúr macskák a mi kiscicáinkat is elvitték ... :( Szerintem csak az lehetett vagy lehet hogy nyest volt
2012. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Én tartok vadászgörényt és arra jellemző az ilyen. Mondjuk a kiscicákhoz nem engedem de a békákkal azt csinálja hogy előszedi őket megöli kicsit eszik belőle megy a következőért és azt is megöli...:// lehet hogy görény volt.Amúgy sajnálom a kicsiket.
2012. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 lasius ***** válasza:
81%

Kandúrokra jellemző ez a magatartásforma mivel ezáltal is csökkentik a későbbi konkurenciát illetve az anyamacskánál a kölykök elpusztulása az újabb tüzelést eredményez.


Az előző hozzászólónak szerintem nincs gaza görény nem igen tehette, a közönséges görény igaz behúzódik a településekre de inkább elkerüli az összetűzéseket a macskákkal illetve a kutyákkal.

2012. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!