Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is így szeret...

A ti macskátok is így szeret titeket?

Figyelt kérdés
Most is alig tudom bepötyögni a kérdést mert itt dörgölődzik az ölemben, eddig az ágyamon aludt, most ébredt fel. Olyan édesen tud bújni, akárhányszor meglát rögtön rámköszön és szalad hozzám, ugrik az ölembe, hízeleg. Sokszor beszélgetünk is, ugye ez azt jelenti h szeret? :)
2012. máj. 12. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a macskák általában utálják a gazdáikat, ezért tartják őket.

Te retardált vagy?

2012. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezt én sem értem. Mindenhol mindenkitől azt hallom, hogy a macskák sunyi kis dögök, holott az enyém nem az. Igaz hízeleg, de megvígasztal, játszik, követ mindenhová, vár rám, elém jön, kísérget, ha reggel tovább alszok addig meg sem moccan, hogy fel ne ébredjek, mindenről tudni akar, mindent megszimatol, kiváncsi, stb.
2012. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy szeret,örülj neki :) enyém is ilyen :D
2012. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy szeret.Enyém is szeret az ölemben lenni,dorombol.Ha valahonnan hazajövök,mindig dörgölőzik a lábamhoz,hogy simogassam. :)Nagyon édes.
2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém kinti, ezért többnyire elvan magának. Ha összetalálkozunk a kertben valahol, akkor ő is köszön, dörgölődik egy kicsit, de ha túlzásba viszi, vagy nem érek rá, akkor arrébb teszem, és újra eltűnik valahol. Általában elnyúlva henyél valamelyik bokor tövében.
2012. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az én cicám is ilyen kis édes... az egyik pillanatban :D aztán ráugrik a karomra, lábamra és harap és nem enged el, vagy éppen csak nekem ugrik és meglök... a következő pillanatban megy jön és egy igazi kis tündér lesz :D nem értem....
2012. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:))
2012. máj. 13. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyém eddig velem aludt, felkeltem és idejöttem, már az ölemben fekszik, itt dorombol. Állítólag ha nem vagyok éjjel itthon, nyűgösebb és keres. Eddig még nem volt ilyen cicám, mondjuk az előzők inkább a kertben voltak.
2012. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
dettó :D
2012. máj. 13. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Az en macsekom csak reggeliben ilyen ennivalo,rogton,miutan felebredt.De akkor jon, dorombol,puszil,olel, bujik.Olyankor imad.Meg en is ot.


Reggeli utan megbolondul,harap,karmol, egesz nap a labszaramon log,nem birok vele.



Miert van ez a kulonbseg a reggeli meg a nappali viselkedese kozott?

2012. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!