Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen baja lehet a macskának,...

Milyen baja lehet a macskának, ha jázmint eszik?

Figyelt kérdés
nem biztos, h evett, de jobb biztosra menni
2012. máj. 14. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] itt nincs ott a jázmin, de más macskás oldalakon még megnézheted. Szerintem kicsitől nem lesz baja. De hogyan evett??
2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kaptunk vázába való virágként, és odament szaglászni, és jó pár szirmot levert róla, innét gondolom, hogy esetleg meg is kóstolta, de nála semmi sem biztos. Nem eszi a szobanövényeket, csak kinn a füvet.

Én meg letöltöttem valamikor, az összes növényt, amire mérgezőként utaltak, és eszembe jutott utána, hogy ezt is láttam közte, azóta parázok, nézegetem 5 percenként, marhára unja mondanom se kell, hogy mit macerálom, de imádom és nem akarom, hogy baja legyen.

2012. máj. 14. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem tutira nem ette meg, de ne aggódj, még ha meg is rágcsálja, akkoris kiköpi mert rossz íze van. szerintem csak tetszett neki mert új tárgy ráadásul még színes is és ha hozzáérsz mozooog :D
2012. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:-)
2012. máj. 15. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!