Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscica lába rosszul áll, mit...

Kiscica lába rosszul áll, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik 1 hetes múlt kiscicánk nagyon nyávogott, megnéztem és a lábai nagyon furán állnak, mintha görcsbe lenne vagy ki lenne törve. Az egyik tapija már kezd belilulni. Nagyon félek, hogy az anyacica csinál vele valamit.

Ha hazaér anyum felhívjuk az állatorvost, de addig is mit csináljak? Kicsit maszíroztam és próbáltam helyreállítani, de nem sikerült, mindig visszament. Szegény magaalatt vonszolja és nyávog. Csak ketten vannak cicák, így kevesebb az esély, hogy valaki ráfekszik. Szerintem eleve ráfeküdt az anyacica és azért ilyen.


(Tudom, hogy ivartalanítani kell, ezután visszük is az anyukát)



2012. máj. 14. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azonnal állatorvoshoz kell fordulnod, ott megröntgenezik és megkapod az eredményt. De ha ferdén áll neki és be van lilulva nagy esélye van hogy eltört. Az hogy hogy történt azt szerintem nem fogod tudni kideríteni. egy tipp: próbáld meg végigtapogatni a lábát és ha érzel valami furcsát akkor tudod mi a probléma.
2012. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
valószínű törött.Ilyen kicsinél sínbe teszik és egy hét alatt összeforr.
2012. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha elvisszük állatorvoshoz, és eltört akkor ő mit tud csinálni? Mire számítsunk? Amikor megyünk, vigyük vele az anyacicát is?


(huga vagyok)

2012. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sinbe teszi.

nem kell az anyát vinni, de ha az ivartalanítást mindjárt megbeszélitek, akkor lehet, hogy a doki megnézné őt is.

2012. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak hétig van állatorvos. Az ügyeletesnek kiírott is csak reggel 9kor van vagy holnap este rendel. Azt mondta az orvos, hogy nem kell izgulni, de azért kicsit félek.

A lábát áttapogattam, de nem találtam semmit rajta. Ki van nyújtva és nem tudja behajlítani.

Az állatorvos után az anyuka vissza fogja fogadni a picit?

2012. máj. 14. 19:52
 6/11 anonim ***** válasza:
persze,visszafogadja. ha előtte jó volt a lába,akkor a doki helyreteszi,ne aggódj.
2012. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne piszkáld, jobb Neki, ha nem macerálod. Remélem nem lesz semmi baja.
2012. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mármint addig ne mozgasd, amíg orvoshoz nem viszed.
2012. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elvittük orvoshoz, azt mondta, hogy el kell altatni, mert születési rendellenesség. Tuti nem hozzá visszük vissza, mert elkért 4500-t azért, hogy megtapogassa. Míg más macskának ez életmentő lehetne! Elsírtam magam, mert nagyon megszerettem meg anyum is azt mondta, hogy alszunk rá egyet. Elvisszük egy másikhoz és ha az is azt mondja, ott elaltatjuk.

Szerintetek mit csináljak?? Jó ez így?

2012. máj. 15. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
ha 2 lába ilyen, akkor altassátok el. 3 lábbalmég élhetne,de kettővel nem. Sajnálom
2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!