Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet találni magyar...

Hol lehet találni magyar országon orosz kék macskát?

Figyelt kérdés
tenyésztőn kívül.Csak érdekel!
2012. máj. 14. 23:10
 1/5 anonim válasza:
0%
Mi kaptunk egyet, egyik ismerősünk találta.. De nagyon szörnyű a természete, nagyon vad. Biztos, hogy orosz kék, az állatorvos mondta. Szóval igazából random össze lehet egyel egyel futni néha. Születtek kölykei, de azok keverékek.
2012. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Nekem is volt egy régen.Kaptam, ő volt a legjobb macsekom!!!

Nem volt vad,mindent megevett(főtt krumpli,zöldségek a levesből)hízelkedett,igazi egyéniség volt.

Én is keresek de csak horror áron van tenyésztőknél:)))

A karthauzi is nagyon hasonlít rá, e fajtából van fent 2 hirdetés az egyik sajópüspöki ott 18e,a másik püspökladány ha jól emlékszem ott 40e tk nélkül.

Remélem segítettem 1 kicsit.

2012. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Attól,hogy valami kék még se nem karthauzi se nem orosz kék.Nincs az országba oroszkék tenyésztő és aki valóban egészséges,gyönyörű karthauzit vagy oroszt akar az spórolja ösze a pénzt rá.Tk nélküli 18 és 40 ezres karthauzi se létezik!Ja de az egy kék házicica...
2012. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menhelyen vannak nagyon szép keverékek, nézz körül!!! Vagy macskamentők a neten.
2012. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyenlőre csak érdeklődök a dolgok iránt mert még nem igazán tarthatok otthon macskát azért köszönöm mindenkitől a tanácsokat! :)
2012. máj. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!