Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes lenne megvenni?

Érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés
Érdemes egy 1 éves egzotikus perzsa macskát megvenni, meg fogja szokni az új helyét?

2012. máj. 15. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Törzskönyves?
2012. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen és szobatiszta is!
2012. máj. 15. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor rajta! Én jobban csípem a felnőtt macskákat, ezért még jobban is örülnék neki. :-) Azért 1 évesen még bőven fog ő hancúrozni, játszani, rohangászni, nagyon fiatal még!
2012. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na igen..de egy páran azt mondják, hogy nem szokna meg! Meg, hogy az előző gazdáját hiányolna és bele halna! Ez mennyire igaz?=/
2012. máj. 15. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki ekkora marhaságot mondot neked?Gondold meg vannak olan macskák akik elszöknek és hónapokig is kóborolnak gazda nélkül még is túlélik.Egy macska tud nagyon ragaszkodó állat lenni de vannak olyanok akiket nem izgatja hogy uj gazdi lesz.Meg a tenyésztők annyit nem foglalkoznak egy macskával mint egy sima gazdi.Amúgy nagyon megéri.
2012. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Körülbelül akkora városi legenda, mint az "egyszer szülnie kell a kutyának/macskának". Meg fog szokni, meg fog szeretni. Az állatok nagyon gyorsan tudnak alkalmazkodni új helyzetekhez. Ha foglalkozol vele, akkor 1 héten belül imádni fog, nyugi.
2012. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt végülis olyanokmondták akiknek házicicájuk van! Nekem is volt régen házi macskám de nagyon régen. Most bele akarok vágni egy cicusba aki szobacica lenne! És vizsgai ajándék lenne! Kérlek szorítsatok, hogy sikerüljön a cica! :) Sok a jelentkező ez a baj :) nem biztos, hogy az enyém lesz! =/
2012. máj. 15. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen még szinte kölyök :) Ne aggódj hamar megszokjátok egymást :) Hol találtál ilyen cicát?
2012. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Szia, írj nekem privátot! Kérlek!!!!!

Én segítek neked, nekem is ugyan ilyen van, én 22 hónaposan vettem, és semmi gáz vele!

Várom a levelet!

2012. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Interneten keresgéltem és rá találtam! :)
2012. máj. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!