Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit kérhet el egy orvos...

Mennyit kérhet el egy orvos sima vizsgálatért?

Figyelt kérdés
Csak megnézi, hogy beteg -e. Nem csinál vele semmit. Nálatok mennyi? Mennyi az átlag?

2012. máj. 15. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Van, aki semmit, van, aki 500-4000 között. Orvosfüggő.
2012. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyit akar. Ha régi betegei vagytok valszeg nem kér pénzt, normál esetben 1500-3000ftm de van akinél több.
2012. máj. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miénk 1800-at, de ha pl. kontrollra vittem betegségnél, akkor semmit. Bár én két cicával járok hozzá évek óta....
2012. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem csinál vele semmit akkor a miénk nem kér pénzt
2012. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"ha nem csinál vele semmit" Ez azért így nem fedi a valóságot, mert ha csak megvizsgálja, már "csinált valamit", amiért a vizitdíjat elkérheti. Hiszen egy tv műszerész is elkéri az óradíjat akkor is, ha csak "megvizsgálja" a készüléket.
2012. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4/5 vagyok

Úgy értem hogyha nem kezeli!!De ha mondjuk elvisszük a tengerimalacokat hogy levágja a karmukat azért se kér.Meg multkor rühesek voltak a malacok és egyenként(ketten vannak)kaptak 5-5 oltást és nem kért érte egy forintot se!!!

2012. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. :) Csak kíváncsi voltam.

Bocsánat a félreérthető fogalmazásért.

2012. máj. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!