Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A tüzelő nősténymacskát...

A tüzelő nősténymacskát mennyire viseli meg, ha az alatt az időszak alatt nem kap kandúrt?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves nősténymacskám.El akartam vinni ivartalanítani az állatorvoshoz,de rájött a tüzelés és 3 napja tart.Tudom,hogy így szenved de érdemes megvárni amíg elmúlik neki ez az állapot,és azután vihetem ismét a dokihoz ivartalanítani?

2012. máj. 18. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
miért, most nem viheted?
2012. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajtavan a tüzelés,nem tudom így vállalja e az orvos a beavatkozást?Ez is benne van a kérdésben.
2012. máj. 18. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont annyira szenved, mint te, ha épp ovulációd van és nem szexelsz.

A műtéttel várd meg a tüzelés végét, mert akkor kisebb kockázattal elvégezhető.

2012. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azért nem ajánlatos vinni, mert sokkal vérbőbb a has része, így nem igazán szokták vállalni az orvosok.

Szerintem jóval kockázatosabb ilyenkor a műtét. Kérdezd meg a dokit vállalja-e, de egyébként majdnem mindegy, hogy most viszed-e, a hormonok nem ürülnek ki olyan gyorsan, így az ivarzás folytatódni fog pár napig.

Szerintem 3-4-5 nap múlva már elmúlik, vagy legalább is minimalizálódik, utána elviheted.


Foglald le őt, játssz vele, fáraszd le, és akkor alszik :) (Csak ne érj hozzá, ne ingereld, így neki is és neked is elviselhetőbb.)

2012. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem viseli meg ne aggódj miatta. De kb annyira viseli meg, mintha te nem szexelhetsz ha épp rádjön.


A macskáknál csk ösztön az a sok nyervogás, és fetrengés. Ilyenkor a "kinti" világban ezzel csalogatják magukhoz a hímeket, meg persze a szaggal is.

2012. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!