Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet, mi lelte a macskam?

Hol lehet, mi lelte a macskam?

Figyelt kérdés
Eltunt egy félig cirmos cica kicsit hosszab szõrel mezei mintáju nagyon szép feje volt,pont 1 hete eltunt,és azota nem jot elõ eéjszaka kimentem ,es halom h sir,agresziv hangokag ad ki,mintna bunyózott volna és kétségbelet volna esve,a szomszédból halotam a hangot megnézem de nem lattam semmit szoltam hogy cic mert,ara hallgatott erre egyszerre oda szokott hoźám jönni,de akkor nemtete és,tovab,nyavogott egyszer csak abba hagyta ,azota nem lattam nem haĺotam felõle.atol félek,hogy vmi tortent vele,1 hete már nem jött elô kajálni se stb...ha rágondolok elfog a siras õ volt a mindenem :_( a legfõbb családtag volt,nagyon szép,cica...mit tehetnék a felkutatása érdekében nyakörv microchipje nem volt:( pincsi kutyák vanak a szomszédba talán azok nem bánthaták kocsi meg nem csapta el...szórólapozzak a környéken vagy kérdezgesem a szomszédokat ??ráadásul kiscicája is vannak és azokhoz sem jön:_(...
2012. máj. 18. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát , szerintem szórólapoz , meg kérdezgesd a szomszédokat, lehet láttok őt valamikor!
2012. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kevés rá az esély hogy elõjöjjön?:( Igy sacper kb mi történhetett vele? 1 Hete nem jött elõ kaja víz nélkũl ,kiscicáit egyedül hagyta :(
2012. máj. 18. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Kertes házban laktok? Lehet beszorult valahova, és ezért nyávogott neked, hogy segíts. Gondolom megismerted a hangját, és biztosan ő volt.

Kérd meg a szomszédokat, hogy segítsenek. Biztos megengedik, hogy átfésüld a kertjüket/udvarukat.

Minél előbb menj át a szomszédokhoz, és kérj segítséget!

ha mindent átfésültél, irány szóró lapozni.


Remélem sikerül megtalálni.

2012. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen kertes ház...És egy ilyen négyzet alakú kerti városrész tehát nem megy ki az útra se semmi ...:( 1 hete tünt el... azért megkéne kérdezgetnem
2012. máj. 20. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs meg?

Mert lehet hogy valaki megtalálta , és befogadta.

De ha nem hallod hangját , a szomszédok se látják , akkor lehet hogy baja esett.Beszorult valaha hova , vagy elkoborolt , vagy valami más baja történt.

2012. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!