Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Valaki segítene?...

S. O. S! Valaki segítene? Valami baja van a 4 hetes kiscicánknak. Furán veszi a levegőt és mindig sírdogál szegénykém

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy tüdőgyulladása lenne. Amikor felvettem, mintha a hasából jönne valami "kattogó hang" arra gondoltam, hogy szorulása lehet..


Más kérdéseknél láttam, hogy valaki pár csepp olajat adott a cicájának hasonló bajokra..


Szerintetek??


Hétfőn persze irány az állatorvos, de most nem tudom kihez vinni :(


2012. máj. 19. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenhol van ügyeletes állatorvos!
2012. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.-nek: Sajnos, tévedsz. Én egy megyei jogú városban élek, a legközelebbi ügyelet 20 km-re van. Ahova persze nekem kell(ene) elszállítani a beteg állatot, mert ki nem jönnek. Egyszer próbáltam telefonon segítséget kérni, az "ügyeletes" valaki vagy részeg volt, vagy más tudatmódosító szer hatása alatt állt, de azt sem fogta fel, amit kérdeztem. Oda biztosan nem vinném. A másik 45 km-re van. Persze, ha minden kötél szakad, a saját állatorvosunkat fel tudom hívni, de mi van, ha ő épp városon kívül van?
2012. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáltad már simogatni a hasát, esetleg az ivarszervüket? Az anya cica ezzel szokta nekik beindítani a hasukat, hogy épp pisiljenek vagy kakiljanak.

Ha más nem, majd az állatorvoshoz vidd el, amint lesz rá lehetőséged.

2012. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!