Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám fogyókúráztatni a...

Hogy tudnám fogyókúráztatni a macskát?

Figyelt kérdés

egy öreg nénitől hoztuk el aki meghalt.

a macska 13kg...szerintem ez nagyon durva elhízás...

nemtudom milyen módszerrel kéne csinálnom?

fussak vele ? tornáztassam ? vagy mi?

adagja csökkentve van nyilván..


2012. máj. 20. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi, kevesebbet kapjon enni és kész. Ahogy fogy, egyre mozgékonyabb lesz magától is.
2012. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ivartalanított?

Próbáld meg valahogy futtatni.Például lóbálj egy madzagot neki,vagy vegyél néhány labdát,játékegeret.

Milyen eledelt kap?Én valamilyen light macskatápot ajánlok,azok kifejezetten túlsúlyos macskáknak való,ha ivartalanított,akkor pedig sterilized tápot.

2012. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem ivartalanított.

whiskast , royal canint keverve

2012. máj. 20. 16:16
 4/12 anonim ***** válasza:
A Royal Caninnak van light változata is,bár szerintem az árához képest nem valami jó.Nincs ráírva,hogy pontosan hány % húst tartalmaz,és sok benne a gabona.Valahol azt olvastam,hogy ízfokozókat is tartalmaz.
2012. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudnál valami jó tápot ajánlani?
2012. máj. 20. 17:56
 6/12 A kérdező kommentje:
ja amúgy a cicus kandúr, és 6éves
2012. máj. 20. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Konzervet alig adj neki max 1-2 evőkanálnyit este.Reggelire száraz kaját adj neki 1 marékkal és ne hagyd hogy legyen elötte kaja egész nap,de gondolom megeszi.Fontos hogy ezen kívül napközben 1 falatot se adj neki!
2012. máj. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

16:43-as vagyok.Itt van néhány jó táp:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire dagi, az szerintem már orvosi eset. Az is lehet hogy valami rendellenesség következménye. Én elvinném dokihoz. Ha tényleg simán csak meg van hízva, szerintem valami orvosi tápot fognak neki ajánlani.
2012. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mi kövér macskánknak az állatorvos javasolt tápot, és azt is megmondta, hogy pontosan mennyit (hány grammot) kell neki adni. Le is fogyott szépen, most már sokkal jobban mozog. Szerintem is kérd ki állatorvos tanácsát.
2012. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!