Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig adhatok a macskámnam...

Meddig adhatok a macskámnam macska tejpótlót?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hetes kiscica.Anyukám találta kb. pár órásan és azóta megvan..Macska tejpótlóval etetem..Azt meddig kell adni neki? Mikortól ehet szárazkaját vagy alutasakosat?

#kölyök macska #Macska tejpótló
2012. máj. 20. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hetes kortól kezdheted etetni rendes kajával, de utána még egy ideig adj hozzá tejpótlót is. Beleáztathatod, vagy külön.
2012. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem, inkább 4 hetes korától kezdjen el normális ételt enni...
2012. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4-5 hetes kortól ehet nedves eledelt(konzerv alutasakos),szárazkaját pedig szerintem csak 8-10 hetesen adj neki,akkor már meg tudja rágni.
2012. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, felneveltem már pár kismacskát, maguktól akartak 3 hetes korban eszegetni már.

Amúgy pedig gondolom, a tejpótlóra is rá van írva minden utasítás. Én nem adnék alutasakost meg konzerv kaját ugyanis tudvalevő, hogy azoknak a nagy része víz, kivéve a nagyon drágákat. Vannak megfelelő tápok ilyen korú kiscicáknak amik olyan picik, hogy meg tudja rágni, és be is lehet áztatni a tejpótlóba.

2012. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a kor számít hanem a fejlettség!Rakj elé junior száraztápot és amikor elkezdi eszegetni onnantól kaphat konzervet és húst is.5 hetesen pedig féregtelenítés.

Van olyan cica aki 3 hetesen kezd el enni szilárdat és olyan is aki 5 hetesen..

2012. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Most lesz vasárnap 3 hetes és majd próbálkozok egy kis junior kajával..

De apum egyik legjobb barátja állatorvos és úgy is hozzájuk megyünk "bulizni" és majd rendelési időben majd ad neki oltásokat (féreghajtó stb...amit kell xd) Mindjárt elfogy a macskatejpótló pedig most vettük egy másfél hete és eléggé nagy meg 1700ft.><

2012. máj. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!