Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova lehet vinni a perzsa...

Hova lehet vinni a perzsa cicát hogy megnyírják a bundáját ilyenre mint ami a videóban van?

2012. máj. 20. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:

Elképzelésem sincs hogy csinálják mert a mi cicánk tuti nem maradna nyugton mire kialakítják neki ezt a frizurát.

Hol csinálnak ilyet ?

2012. máj. 20. 21:11
 2/10 anonim ***** válasza:

kutyakozmetikába is elfogják vállalni ha fel van tüntetve, én is már nyírtam perzsát ő végigdorombolta,hát nemmondom hogy nem hűltem ki :))

De amúgy ha annyira súlyos a helyzet hogy csomós a szőre akkor állatorvos elaltatja és megnyírja úgy!

2012. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kutyakozmetika :) Nem tudom,hogy itt milyen vadállat perzsák vannak meg honnan származnak,de alap,hogy ezt bírják..Ha a cica hozzá van szokva a fürdés-szárítás pároshoz akkor a nyírógéppel se lesz baja.
2012. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jesszus! Ha csak nem menthetetlen a bundája, akkor remélem nem nyíratod le ilyenre. szegény, borzalmasan néz ki.

Én is ilyen fejet vágnék ha bohócot csinálnának belőlem.

2012. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Istenkém!!! Ezt inkább ne...Ez röhejes, szánalmas, és megalázó, még a macskának sem tetszik. Amúgy kutyakozmetikusok vállalják az egyéb más állat nyírását is, csak egyeztess vele, és beszéld meg velük.

Ez a külső, egyszerűen botrányos! Mikor a yorkinkat visszük nyírni, azt vagány, sportos rövidre vágatjuk. És friss vágás után borzasztóan büszke, öntelt, el van szállva magától, hogy ő milyen kis csinos fiú lett. Ezen a cicuson én semmi örömet sem látok, hogy jól érezné magát...:(

Nekem csak egy perzsa, meg valami utcai mixem van, de sosem vetemednék egy perzsa ilyenfajta elcsúfítására...:(

Szerintem ronda.

Számomra a perzsa, a maga fenséges tökéletességében, és káprázatos megjelenésében a hosszú szőrű a legszebb. Egy egyedi egyéniség, mint egy kis "király"..:) Bár minden cica az..:)

De persze, neked kell eldöntened. Ha neked ez a fura figura, jön be; megértem. Nem vagyunk egyformák.

2012. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=sgMaHgCc-lk csinik a lenyírtak is és könnyebb a nagy melegben a rövid szőr.
2012. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal a kérdező linkjében a cica kozmetikusnál van vagy idegen helyen és kicsit rémült.Mikor nálunk levan nyírva a cicc nagyon élvezi és mutogatja magát.
2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még az állatorvosi rendelőkbe is van kutyakozmetika.nyugodtan viheted oda és a telódon lefotózod a videó 1 képét és megmutatod a kozmetikusnak..És ha nem megy máshogy akkor benyugtatózzák egy kicsit.:)
2012. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a megalázó meg egyéb baromságok....na inkább hagyjuk! A cicának nem lesz ettől semmi baja, sőt még csak nem is érdekli, max maga a folyamat nem tetszik neki. Amúgy szerintem nagyon édes ez a fazon :) És én amondó vagyok, ami nem fáj az állatnak, az nem is árt neki
2012. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Istenem! Aki ilyen hülyeségeket írt, hogy felesleges, meg nincs rá szükség, azoknak üzenném, hogy utána gyorsan ki nő újra, és szép egészséges, csomómentes bundája lesz... Sokkal jobb lesz a cica közérzete, és ez nem bohóc csinálás a cicából, hanem kap egy új bundát...
2016. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!