Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy Maine Coon cicám,...

Van egy Maine Coon cicám, szeretnék hozzá egy kis játszótársat. Elfogadná e vagy elutasítaná?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos fiú m.c. cicám. Sokszor nagyon uantkozik és olyan mélabúsan üldögél, nem akar velem játszani. Arra gondoltam, hogy hozok hozzá egy játszótársat. Félek hogy nem fogadná el és megsértődne. Ő uralja a lakást. Remélem tud Nekem segíteni valaki, aki hasonló cipőben járt... Sokszor egyedül van itthon és gondoltam így jobban ellennének, mikor reggelente beindul és neke el kell mennem.

2012. máj. 20. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
eleinte lehet, hogy elutasítaná, de ezt addig nem tudhatod biztosan, amíg nem találkozik mással. egy biztos, kellő türelemmel össze lehet szoktatni őket, nekem eddig a macsekok korától függetlenül mindig sikerült
2012. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elfogadná. eleinte lenne 1-2 hét fújás, esetleg bunyó, de aztán öribarik lennének :) Tapasztalat. De mindenképp apró kölyköt vigyél haza, mert azt nem fogja bántani, míg egy felnőttet lehetséges
2012. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!