Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Cicám hasas, milyen jelek...

A Cicám hasas, milyen jelek vannak arra hogy mikor fog elleni?

Figyelt kérdés

Aki hiszi aki nem, tavaly nyáron mikor elöször ellett a cicám felébresztett hajnalban és végig mellette kellett ülnöm mert jött utánnam.

De most nem biztos hogy itthon tudok akkor lenni, pedig jó lenne. Csak nem tudom mik jelei annak hogy hamarosan ellik.

A cica mostanság rengeteget eszik, sokat alszik, kicsit nyugtalan és a nagy pocakjában már mozognak a kicsik. Nem tudom hogy ezek jelek vagy természetes dolgok. Általában az egésznapot/éjszakát vele töltöm és most ezek feltüntek nekem.

Segitsetek, kb mennyi idö múlva várhatók a kiscicák? :)



2012. máj. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mikor párzott az anyamacska? :)
2012. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy van e teje. Onnantól pár nap. általában.

Engem is mindig meg szokott várni az enyém, nélkülem nem akarja elkezdeni. :)

2012. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A miénk fialás előtt nagyon hangosan dorombolt, és vackot keresett magának, kb. minden zugba bebújt. Ezt kb reggel kezdte estére bújtak ki a kicsik. A pincében biztosítottunk neki egy nagy dobozt ott hozta világra a 3 picit.
2012. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. máj. 21. 07:02
 5/7 anonim ***** válasza:
az ellés előtti este hasmenésük van és kerülik a társaságot esetleg nyávognak
2012. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen? :o köszi az infot.
2012. máj. 21. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nagyon figyeltem, már egy hete nagyon mocorogtak a kicsik, és nagyon vártuk, de semmi jele nem volt előtte... Aztán egyszer csak lógott ki félig az első... Az én cicám is igényelte nagyon a társaságom ellés közben, mondjuk el is húzódott rendesen, több mint 14 órába telt három kicsit a világra hozni és az utolsót úgy kellett belőle kihúzni, mert elakadt. (Nem lett baja, azóta is szépen fejlődik mind a három.)
2012. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!