Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki milyen macskaalmot használ?

Ki milyen macskaalmot használ?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló kérdés, de rég nem válaszolt már rá senki, gondoltam azóta változtak egy kicsit. Néztem Multifit biofresht, cat's best ökot, tigerino crystalst, biokats premiumot, nem csak ezek érdekelnek, bármilyen jó szagmentes csomósodó érdekel. Köszönöm

2012. máj. 21. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Milyet használok ?

Mire használnám ?

A macska használja nem ?:)


Elnézést, de ezt nem bírtam kihagyni:)

21/F

2012. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy érdekel e a válaszom, mert nekem nyuszkóim vannak, de hát ugye ők is használnak almot. Nagyon sok mindent próbáltam már, rengeteg almot próbáltam, és bátran merem állítani, hogy az egyik legjobb a spáros saját márkás alom. Mióta ezt használom nekik, kb.1 éve, sosincs szag, előtte azért volt néha...Jól csomósodik, kiváló szag megkötő, jó áron van, és sokáig elég. Én minden nap kiszedem a pisis részt, meg ott ahol nagyon kakis. Mivel az volt a kérdés, hogy ki milyen macska almot használ, ezért mertem válaszolni, remélem nem baj.
2012. máj. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Ide is csak azt tudom írni:

Fressnapf, Premier Excellent fahéjas

2012. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is az S-budget almot használtam, magyarul a sparosat. Bevált. De mostmár kertesházban lakunk, és sima hamut öntök a tálcába.
2012. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
homok
2012. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A fressnapf Cirmi alomja eddig az egyik legjobban bevált, csak elég messzi van sajnos. Ha teheted próbáld ki!
2012. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nyugodtan írhat aki nem tette, olvasom naponta. Nekem még nem volt saját cicám, csak megőrzésen volt 1-2hónapra, akkor egyszer vettem a rossmanosat meg vmi nagyon rosszat a cba-ban vmi kék zacsis volt, porzott, nagyon apró volt, cica vitte magával minden hová hiába a macska szőnyeg stb. Mivel nem sok tapasztalatom van ezért kérdezek:) Köszi És javítanék, ki milyen macskaalmot vesz?:)
2012. máj. 21. 10:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Én multifit szilikonos almot használok. 8l-es kiszerelésben lehet kapni, és a két cicának mahdnem 4 hétig elég, úgy hogy közben egyszer sem kell pucolni!! Jó nagy alomtálca van, beleöntöm mind a 8 litert, és kész.
2012. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8.-nak: "egyszer sem kell pucolni!" Ezt úgy érted, hogy az ürüléket sem szeded ki??
2012. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam. :) Az ürüléket nyilván kiszedem minden nap, csak nem kell kicserélni az almot.
2012. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!