Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnám kezelni a sebeit?

Mivel tudnám kezelni a sebeit?

Figyelt kérdés
Jár hozzánk egy kandúr, aki most nagyon rossz állapotban van. Több sebe is begyulladhatott és genny folyik belőle. Betadine oldattal letisztíthatom neki, ha hagyja vagy azt nem lehet macskáknál?
2012. máj. 22. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A betadin nagyon jó nyugodtan használd,ami még segíthet ha utána bekened hámosító krémmel.Rendes tőled,hogy segítesz a kandúrnak.
2012. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Azóta már 2 sebét lekezeltem, de elege lett a dologból és odébbállt. Ez is több mint a semmi, talán holnap sikerül a többit. Az állatorvos közben megígérte, hogy ad valami antibiotikumot, amit beletehetek a kajájába. Bevinni hozzá nem tudom, mert annyira még nem vagyunk jóban, hogy begyömöszöljem egy macskaszállítóba.

2012. máj. 22. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig betadint javasol az állatorvos, de ha nagyon gennyes, akkor tényleg csak az antibiotikum segít belsőleg, remélem sikerül vele megetetned holnap:)
2012. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!