Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már nem lesz semmi gond?

Már nem lesz semmi gond?

Figyelt kérdés
4 hetes 2 kiscicám vannak. A mezőn találtam őket 1 zsákban. körülbelül 4 hetesek lehetnek. Már szépen lefetyelik a tejet. Már nem lesz vele semmi baj, úgy értem még azért kell őket szopiztatnom? Délelőttönként egyedül vannak de mindig rakok be nekik friss tejet meg apukám délbe ad nekik még. Meg mikor haza jövök 2kor akkor még én is adok nekik.

2012. máj. 22. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
most már rakhatsz nekik konzervet vagy friss nyers húst(disznó tilos)és száraztápot is.Szopiztatni ha igénylik még akkor lehet,de már ahogy olvasom szépen lefetyelik a tejet :)
2012. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mekkora mázlija volt annak a két kiscicának, hogy megtaláltad őket!
2012. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne tudd..meg..5-en voltak testvérek..de kő volt a zsákon..hallottam nyávogást..és csak ők 2-en élték túl. :( A többit elástam!Nagyon rossz volt látni a piciket. Szerencsére apukám annyira megszerette őket, hogy megtarthatom őket..ahogy elérik a 12 hetes kort már ivartalanítom is őket!:) Azt hozzá tenném, hogy apukám gyülöli a macsekoket ( nem tudom h miért :S ) és mégis van szíve!:D Már becézgeti őket meg eljátszik velük!:)
2012. máj. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!