Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most hol lehetnek a kölykök?

Most hol lehetnek a kölykök?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A macskám vemhes volt és a cicje is már nőtt sőt a hasa is már olyan 2 hete és ma látom h. sokkal kisebb a hasa.Miskolcon lakom az erdőszélen és nem tudom h. hogy találhatnám meg a kölyköket,vajon hogyan vegyem rá hogy elvezessen a szülőhelyre?
2012. máj. 22. 17:07
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:

A kölykök bárhol lehetnek. De kint a szabadban nem lesznek hosszú életűek!

Csinálni kellett volna neki, egy kis dobozt kibélelni, és ha már látod hogy közeledik az idő, bezárni, egy garázsba, vagy fáskamrába, vagy valami biztonságos helyre!

2012. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kövesd, amikor elindul kajálás után. Biztos a közelben vannak, ha már szült. De előfordulhat az is, hogy csak neked tűnik kisebbnek a hasa és még mindig terhes (én egyszer így jártam)
2012. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen csinaltam dobozt de nen ment bele,hát én se vagyok benne biztih. szült mer nagyim mondta h.kissebb a hasa és majd hazahozza
2012. máj. 22. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:
április 27.-én tüzelt
2012. máj. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!