Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánknak van egy friss seb...

A cicánknak van egy friss seb a farkán. Mivel lehet neki fertőtleníteni hátilag? (olyan mintha verekedett volna) köszi a tanácsokat

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 19:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
természetesen házilag akar lenni
2009. jún. 28. 19:29
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
házilag ne kísérletezz... vidd el állatorvoshoz... elfertőződhetett, vagy akármi
2009. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Betadine oldat. Előtte nézd meg nem toklász-e.
2009. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne kend be neki semmilyen fertőtlenítővel, mert úgyis csak lenyalogatja, és akkor a hasában köt ki az egész fertőtlenítő... Ha nagyon súlyos, vidd el állatorvoshoz, vagy várjatok néhány napot hátha elmúlik... de az biztos nem árt neki, ha szakember is látja a sebet.
2009. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem nagy a seb,de vérzett neki.úgy vettem észre hogy véres lett a párnája a konyhában amin alszik,és amikor felvettem hogy símogassam,morgott nagyon,gondolom hozzá érhettem neki...egy-két napot várok,és ha nemjavul majd"lépek" köszi a válaszokat
2009. jún. 28. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
A Betadin oldat valóban jó.
2009. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Betadin vagy Aloe Vera first.
2009. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előbb megpróbáltuk betadinnal bekenni neki.hát alig lehetett lefogni szegényt,de nagyínehezen sikerült a művelet.
2009. jún. 28. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégsem lehet annyira "komolytalan" a sérülés,nem láthatod mennyire mély a seb,jó lenne minél hamarabb megnézetni SZAKEMBERREL!!!A felelősségteljes állattartásról meg már ne is szóljak,ugye...?
2009. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért lettem le pontozva!Talán azért mert azt írtam hogy a sebre jó az aloe vera first?Mi a cicánkat azért vittük orvoshoz mert ömlött a szájából a vér.Kiderült hogy valaki annyira fejbe rúgta hogy elcsúszott szegénynek az állkapcsa és a nyelvéből leharapott egy darabot.Az orvos semmit nem csinált csak kitakarította a száját meg azt mondta hogy fújjuk be neki naponta 3*aloe verával.Perze a mi cicánk se szerette és egy jó párszor meg is karmolt.Úgyhogy ennyit annak aki lepontozgat.Ja és látszik hogy nem járt még az illető állatorvosnál,ugyanis ott van nekik is kéznél egy kb.1.5literes flaska amibe aloe vera van.
2009. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!