Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy etessem a beteg kiscicát?

Hogy etessem a beteg kiscicát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kaptam az állatorvostól antibiotikumot, adtam is neki. Azt javasolta, hogy 9 körül próbáljam megetetni, de nincs itthon se fecskendő, se cseppentő. Mivel tudnám megetetni? Ráadásul állandóan alszik, nagyon gyenge... hogy vegyem rá hogy egyen? Még a szemét is alig-alig nyitja ki. :(
2012. máj. 22. 20:36
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:

Kérhettél volna tőle egy fecskendőt is.

A szája szélére csepegtesd, és onnan lenyalja.

2012. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos csak 1 volt nála, abban adta ide az antibiotikumot... de akkor megpróbálom az ujjamról odacsepegtetni... hátha
2012. máj. 22. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Holnap feltétlenül szerezz be fecskendőt és szőlőcukrot. A szőlőcukorból készíts oldatot (1 dl vízbe 4-5szemet), azt itasd a cicával, mert úgy jut bele tápanyag és folyadék is. Oldalt nincs foguk, ott betudod dugni a fecskendő csőrét.
2012. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kiskanállal belecsurgatni a szájába,de a fecskendőnél nincs jobb,azt oldalról bedugod és lassan adagolod.(van foguk oldalt is :D)Viszont ha nem eszik a cica és ennyire gyenge akkor az orvos adhatott volna calopet pasztát vagy más fecskendővel adagolható dolgot amiben benne vannak a cica számára szükséges dolgok.Infuziót kapott a cica?
2012. máj. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul fogalmaztam: oldalt van egy rés a fogak között, ott be lehet dugni a fecskendőt.
2012. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, de sajnos nem élte túl az éjszakát. :(

Enni se akart este, egyszerűen hiába nyomtam a szájába (találtam itthon cseppentőt) a kaját, egyszerűen csak tartogatta a szájában, nem nyelte le.

2012. máj. 23. 17:03
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:

Ohhh, de sajnálom szegényt!


Fel a fejjel!

2012. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!