Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni ha az anyacicá...

Mit lehet tenni ha az anyacicának nincs elég teje?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete ellett meg a cica, egy kölyke van csak, de úgy látjuk, hogy ezt az egyet se tudja megfelelően szoptatni.

A kicsi megtalálja a cicit, próbálkozik, aztán megy a következő cicihez és végigpróbálja az összeset, és elég sokat nyávog, ebből gondoljuk, hogy éhes lehet...

Mit lehet ilyenkor tenni?


2012. máj. 23. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az bőven elég neki. Én egyszerre 10 ml-t próbálnék adni. Vagyis régen is annyit adtam nekik (napi 3 alkalommal), de én szemcseppes flakonból, szóval valamennyi ki is folyt, mert még nem tanultak meg abból inni.

(Ja, úgy értettem, hogy egy cicára számoltam én is 10 ml-t.)


Most hirtelen nem ugrik be, hogy mekkora egy 3 hetes cica, de úgy nagyjából, ha ránézel szerintem látod, hogy mekkora lehet a hasa, úgy értem mennyi fér bele. :-) Szerintem a 10 ml picit még sok is lehet. De pár nap után már lehet látni, ha eleget evett, mert akkor nem szívesen nyeli már le.

2012. máj. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egy alkalommal úgy 8 ml-t adok neki, de sok megy félre, mert egyfolytában mászna a fecskendő felé... Kb. 3x adok etetem.
2012. máj. 28. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!