Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a cicáimat...

Hogy szoktassam le a cicáimat arról, hogy felmásszanak az étkezőasztalra? Benti cicák.

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mindig szedd le őket, koppints az orrukra. Így megtanulják, hogy nem szabad. És idővel már csak akkor másznak fel, ha te nem vagy ott.
2012. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Fröcsköld le őket vízzel,ha felmennek az asztalra.Nekem így sikerült leszoktatni a szintén benti cicámat,hogy az asztalon sétálgasson.
2012. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Használhatsz újságpapírt is szidásképpen. Kiálts rá, dobbants vagy suhins felé. Mond, hogy "nem szabad". Ha erre nem hallgat, használhatsz "vicces" szavakat is pl. hejj, héló, ejnye :)
2012. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Mindig is fel fog menni, max. akkor, ha nem vagy ott. Macska. Fogadd el, hogy ilyen, hisz te akartad őket és nem fordítva.
2012. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp, hogy nem. ;) Minden állatot meg lehet nevelni csak türelem és akarat kell hozzá. Az előttem szólók is teljesen jót mondtak, nem értem a lepontozást. Ha nem neveljük meg kutyánkat/macskánkat, az mind kettőnknek rossz. Igenis meg lehet nevelni, de könnyebb azt mondani, hogy őket nem lehet. Az én macskáim tudják mit szabad és mit nem, mivel nem buták. Bármilyen macskát meg lehet tanítani az egyszerű kifelé, befelé, lefelé szavakra. Aki pedig nem ért hozzá, csak a lustaság beszél belőle, ne adjon rossz tanácsokat!
2012. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!