Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám remeg, és hullik a...

A macskám remeg, és hullik a szőre nagyon. Egyik napról a másikra. Mondjuk az lehet h csak a meleg miadt? Mi lehet a baja? (bővebben lent) gyorsan!

Figyelt kérdés
A macskám reggel bejött a szobámba és nagyon nyávogott, (bár ez még megszokott tőle), de most sikerült elaludnia (a hátán, mint aki megdöglött), de közben remeg!! És amikor megpróbálom felkelteni, nem hagyja abba. Segítsetek! Aggódom rohadtul. Köszi

2012. máj. 25. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit írok saját tapasztalat, nem biztos hogy nálatok is ez a helyzet, úgyhogy fenntartással fogadd!


Nem akarlak a kelleténél jobban megijeszteni, de az egyik cicánkat még régebben megmérgezte valami idióta szomszéd, ő remegett nagyon. Több órán át tartott, és a végén sajnos elpusztult.

Ha nem szoba cica, és nem zárható ki a mérgezés, akkor irány az állatorvos.

2012. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi, sokat segítettél.

és tényleg nincs kizárva ott ahol én lakok ott gyakran csináltak ilyet az emberek...

természetesen viszem állatorvoshoz, de az a baj, hogy legkorábban csak kedden tudnám vinni :(

az neki késő?

2012. máj. 25. 08:02
 3/12 anonim ***** válasza:
persze hogy késő...ha mérgezés csak akkor lenne esélye ha azonnal vinnéd ....
2012. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rendben. akkor viszem. köszi
2012. máj. 25. 08:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is megmérgezték szegényt... Nekünk is így csinált az egyik macskánk, akit megmérgeztek:/ Nagyon remélem, hogy még nem lesz késő és tud rajta segíteni az állatorvos!
2012. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
:( majd írd már meg hogy sikerült e megmenteni a cicát
2012. máj. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sn0wf0x ***** válasza:
Valószínűleg mérgezés. Én azért tartanám benned a hitet, ugyanis én otthon is kezeltem ki macskát mérgezésből, szóval egyáltalán nem biztos, hogy késő! Irány a doki!
2012. máj. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg már úton vagy a doki felé, ha esetleg még nem, addig is adj neki tejet. De nagyon siess, ha enniyre remeg, meg alig tudod felkelteni, orvos nélkül nem sok ideje van hátra.
2012. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sürgősen vidd el állatorvoshoz!!!!!!!
2012. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi van azóta a cicával? Ha mérgezés akkor a tej tényleg jó lehet, mert közömbösíti a mérget. Persze lehet hogy már késő.
2012. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!