Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfürdethetem a cicát?

Megfürdethetem a cicát?

Figyelt kérdés

találtam egy anya cicát a kölykével szegénykék nagyon mocskosak és bolhásak nem lesz semmi bajuk? a kicsinek se ?

nem tudom milyen idős lehet az anya mert még nem rendelt az állatorvos a kicsi kb olyan 3 hetseke lehet


2012. máj. 26. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A kicsit ne fürdesd meg,mert könnyen megfázhat.Az ő tisztítását bízd az anyjára.A nagyot nem lesz egyszerű,de megpróbálhatod.Talán nem kell teljes egészében bevizezni,csak egy nedves szivaccsal áttörölni,mintha simogatnád,akkor nem fog nagyon tiltakozni.Vigyázz a karmolással,ha nagyon eltalál,akkor Tetanusz kell.
2012. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg fürdetheted, engedj a kádba pár centis vizet és a kicsiket óvatosan mosdasd, a fejüket inkább csak a vizes kezeddel mert a macskák feje nem jó ha tiszta víz az anya macskát lehet nagyobb vízbe de a fejére ugyanaz vonatkozik
2012. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán szereti a macska a vizet.

A macska egy öntisztitó állat :P

2012. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vicuska87 ***** válasza:
Gumikesztyűben, és ha lehet akkor ne egyedül, nem lehet tudni, mennyire vadak.
2012. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
attól függ menyire koszosak
2012. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. máj. 26. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:

A kicsit ne tapizd és fürdesd meg szerintem mert az anyukájának fontos a kicica illata is!

bolhairtót majd ad a doki mert a szoptatós cicánál máshogy van sajna nem tudom

miből gondolod hogy 3 hetes?

2012. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vicuska87 ***** válasza:
Tegyél fel egy-két képet ha tudsz.
2012. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az anyukát bátran fürdesd meg. A kicsiket majd ő elrendezi.

De ha lehet, ketten legyetek a fürdetésnél, mert valószínűleg eléggé tiltakozni fog.

2012. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi olyan szerencsések vagyunk a cicussal. :D Imádja a vizet! :P Mi nem is mosdatjuk,ha vki zuhanyzik/fürdik/hajat most elkezd nyávogni és addig nem hagyja abba,amíg be nem megy a fürdőbe és nem áll a csap/zuhany alá. Általában a nedves zuhanykabinban/kádban/csapban alszik. :)
2012. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!