Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kezelt e már valaki cicabetegs...

LondonLujzi kérdése:

Kezelt e már valaki cicabetegséget gyógygombával?

Figyelt kérdés
A kiscicám Fip-es (fertőző hashártyagyulladás). Adunk neki Vargastemet. Adta valaki ezt a beteg cicájának?? Valami tapasztalatot jó lenne hallani. A dokik persze lemondtak róla, nekem ez az utolsó reményem..

2012. máj. 27. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Halottnak a csók :( Ne kínozd ezzel a kuruzslással szegényt. Tapasztalatból tudom, milyen fájdalmas, de jobb lenne elaltatni.
2012. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak tünetei a cicádnak?Milyen és mennyi tesztet csináltattatok?

Sajnos a FIP-et nem lehet nagyon kezelni,még az orvosok se tudják mire vélni ezt a betegséget :(

2012. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég jártas vagyok már a témában, és tudom hogy eddig nem találtak gyógymódot. Elvileg amíg nem veszi nehezen a levegőt, nincsenek fájdalmai. És amíg eszik, és dorombolva bújik hozzám addig nem szeretném elaltatni... Nedves fipje van, két hete jöttek elő neki a tünetek. Ha látom hogy szenved akkor elaltatom.. de a remény hal meg utoljára. Gondoltam hátha van valakinek valami pozitív tapasztalata.
2012. máj. 27. 17:28
 4/5 A kérdező kommentje:
A hasüregéből vettek mintát. Onnan állapította meg a doki.
2012. máj. 27. 17:29
 5/5 anonim válasza:
Több év eltelt, így érdeklődni szeretnék,hogy mi a helyzet a cicával? Él még? Hogy reagált a gombára? Nekem is nedves fipes a cicám :( szeretnék mindent megtenni, amit csak lehet. Az 1% is esély.
2017. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!