Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Mi lehet a baja a...

Sürgős! Mi lehet a baja a kiscicámnak?

Figyelt kérdés
Most nyáron lesz egy éves a cicám, és egy-két napja nagyon csúnyán, hurutosan elkezdett köhögni, ami napról napra egyre rosszabb lesz. Már könnyezik bele amikor elkezd köhögni. Gyanakszom arra, hogy váltja a fogát.. Nem eszik, nem iszik, csak egy helybe fekszik (néha azért járkál egy kicsit). Kamilla teát próbáltam neki adni de nem itta meg.. kenyérbe is bele áztattam, hátha úgy szimpatikusabb lesz neki.. de nem ette/itta meg. Kiskanállal adtam neki egy picit, de nagy részét kiköpte. Esetleg szerintetek egy negyed Rubophen tablettát összetörve egy kis kanál vízzel adhatok esetleg neki? Pls segítsetek!! :/

2012. máj. 27. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
állatnak nem adunk humán gyógyszert és amennyi energiát már belefektettél abba hogy otthon kezelgesd rég elvihetted volna állatorvoshoz!!
2012. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
macskanátha lehet, keress rá a neten, én nem vagyok állatorvos, de a tünetek elég gyanúsak
2012. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
lehetséges macska-leukózis is....:(
2012. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

oltva van macskanátha ellen?

HA nincs, akkor vidd orvoshoz.

(1 évesen már régen maradó fogai vannak.)

2012. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

vidd el orvoshoz......

és macskának nem adunk EMBEREKNEK való gyógyszert ..... -.-"

2012. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A rubophen paracetamol. Se kutyának se macskának nem adható, MÉREG!
2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne barkácsolj rajta, mindenképpen vidd orvoshoz!
2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Imádom amikor amacska nincs oltva, orvoshoz nem viszik, de "annyira szeretik" kiskanállal kamillát itatnak vele...

Vidd orvoshoz. Akkor szereted.

2012. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha nincs beoltva cicavakcinával és nem viszed orvoshoz, jó eséllyel 1-2 héten belül elpusztul.
2012. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

nem mindenkinek van pénze ilyesmire. és igenis lehet szeretni egy macskát anélkül is. a bunkó kommentelők válaszát meg nagy ívbe.. kösz

a normális válaszokat meg köszönöm. + állatorvos a mi térségünkben ilyen kisvárosban hétvégén és ünnepen nincs. elnézést kérek h feltételeztem azt hogy itt kaphatok valami hasznos ötletet

2012. máj. 27. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!