Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 9 hetes brit kék kiscicána...

Egy 9 hetes brit kék kiscicának milyen táplálékot ajánlotok, amitől szép kerek lesz a pofija?

Figyelt kérdés
Jelenleg whiskas juniort kap.

2012. máj. 28. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A whiskas elég hulladék kaja, szerintem ne adj neki. Vannak (igaz nem ilyen jó reklámmal) minőségibb kaják. Esetleg a tenyésztőjét megkérdezheted mit kapott ott enni.
2012. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szép kerek pofi nem a táptól alakul ki, hanem genetika.


Royal Canin, Hill's (drágák), Happy Cat, Eukanuba (kevésbé drágák) - ezek jók pl. Biztos sok jó van még, én kutyás vagyok, csak ezeket ismerem (ezeket is sünik miatt) :P

2012. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Josera-nak is van macskatápja, és minőségileg is jó, és árba is jó. (én 600 Ft/kg veszem)

Enyém is ezt kap, vagy főtt husit, ha a kutyáknak főzök szárnyat, combot, mellet akkor a husit leszedegetem neki, meg kis rizs, zöldség.

Bár a pofija nem a kajától lesz kerek...

2012. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, azt tudom, hogy nem a kajától lesz kerek:D, csak eléggé le van soványodva...
2012. máj. 28. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
az enyémek Cat Chowot és Purina One-t kapnak minden reggel egy marékkal és kb 1 hónapja adom nekik és a szőrük gyönyörű szép fényes és selymes, még az öreg cicámnak is akinek eléggé durva tapintású volt a szőre :D
2012. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Whiskas nem valami jó.Én a Cat Chow Kittent ajánlom,kb. ugyanolyan árban van,mint a Whiskas,de sokkal jobb.

[link]

2012. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Acana, Orijen.
2012. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, létezik prémium tápból fajtára szabott táp, pl.briteknek is, Royal vagy Hill's.
2012. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Maxitabi ***** válasza:

Magas fehérjetartalmú tápot, amiben sok a hús (Orijen, Acana, Taste of the Wild pl) -mert ezekben nincs gabona!!

Plusz friss nyers hús (kivéve sertés, az tilos, csak főve)

A Hills,RC, Eukanuba sem jobbak a whiskasnál és társainál. A szupermarketekben nem lehet minőségi tápot kapni! Nézz körül a neten, olvass utána, milyen egy jó minőségű táp.

2012. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a whiskast kidobtam, ma vettem Royal Canint! :)
2012. máj. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!