Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Royal Canin macskatápok...

A Royal Canin macskatápok pontosan hány % húst tartalmaznak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem hús, hanem nyersfehérje-tartalomban adják meg. Az RC tápok - macskafajtától és kortól függetlenül - 32-36% fehérjét tartalmaznak.
2012. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.És az RC milyen minőségű?Azt olvastam,hogy nem éri meg az árát,mert sok gabonát tartalmaz,meg hát nincs ráírva a hústartalom.
2012. máj. 28. 18:47
 3/10 Vicuska87 ***** válasza:
36%

Nekem megfelelő, én már 2 éve mióta macskám van ezzel etetek.

Sok tenyésztő is ezzel etet, akiket ismerek.


Van aki isteníti, van aki lehúzza.


Szerintem a száraztáp arra való, hogy benne legyen minden vitamin, és ásványi anyag amire a cicának szüksége van. Aki a hústartalomra hivatkozik, az etessen vele húst, de attól még vitamin hiányos lesz, és egyoldalú étrendes.

2012. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez bizony jó kérdés :) Én 6 évig etettem ezzel a márkával,de nem találtam megfelelőnek az ár-értékarányt így váltottam és messze nem bántam meg mert mióta nem rc a fő kaja azóta szebb a bunda,jobb a kondi.

Az is a baj ezzel a márkával,hogy ukránok,lengyelek és franciák szintén gyártják és ingadozó a minőség ami észrevehető a táp színén is.

2012. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.AS hústartalom igenis fontos!A vadmacskák és nagymacskák se néznek ki rosszul a magas hústartalmú hús fogyasztásától :)
2012. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vicuska87 ***** válasza:

19:32-es!

És mire váltottál?

2012. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Acanára.
2012. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Josera-nak is van macskatápja, és nekem megfelel ár-érték arányban.
2012. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Maxitabi ***** válasza:

Kerestem, kerestem de nem találtam hús %-ot. A fehérje % nem a hústartalmat jelenti, mert az a növényi ÉS állati fehérje együtt... Ráadásul a baromfiliszt és baromfi húsliszt nem ua..Előbbi minden "szemét" /melléktermék-csőr, toll pl/ összedarálva, utóbbi csak a húsból készül.Engem még zavar a cukor(répa képében) és a mesterséges adalékok.(Maine coon táp)

Nálam Orijen és Acana van műsoron,néha friss nyers hússal kiegészülve. Ajánlható még: Taste of the Wild,Almo Nature,és még mások, amit nálunk ált nem forgalmaznak sajnos (Grau, Porta 21,Granatapet, Bestes Futter).

Egyébként macskának nem túl jó a szárazeledel, mert nem tudnak annyit inni, amennyit kellene, de.. enyém sem akar konzervet(csak 80% feletti húsost) enni, marad a száraz.

2012. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!