Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma este eszre vettem, hogy...

Ma este eszre vettem, hogy véres a kan cicamnak a feneke almozas utan. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Mitol lehet ez? Mit csinaljak?
2012. máj. 28. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

5000-re is leírom, mielőtt más teszi meg: felelős macskatartó állatorvoshoz jár, nem kérdéseket írogat!

Egyébként sok minden lehet, székrekedés miatti száraz széklet, vagy összeevett valamit, esetleg fertőzés... Ha továbbra is fenáll, mindenképp vidd el állatorvoshoz!:)

2012. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Patkányméregtől is lehet vagy hashártyagyulladás, csak orvos tud segíteni.
2012. máj. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Valoszinubb a mereg, mivel mamam mindent teleszort:@

de nem halhat bele ugye?

:(

2012. máj. 29. 05:08
 4/12 Vicuska87 ***** válasza:

ÁÁÁ, dehogy hallhat bele.

Legközelebb a macskát is szórja be, úgy biztosabb!

2012. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen emberek minek tartanak macskát? Inkább többet ne fogadjatok be állatokat.
2012. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért nagyon remélem, hogy elvittétek orvoshoz azóta szegényt:(
2012. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg belenyalt patkányméregebe, netán bele is evett döglött patkányba, el fog pusztulni. A patkányméreg úgy működik, hogy véralvadásgátló van benne, belső vérzést okoz, magyarul elvéreznek.
2012. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

latom nagyon ki van itt okosodva mindenki csak az a baj h felre vezetitek az embert, mert elvittem dokihoz es azt mondtah a mereg az orr es szaj verzerzest okoz....eszetllenek.

(akinek nem inge ne vegye magara)...

2012. máj. 30. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. A méreg váralvadásgátló. Szerinted, az orr és szájvérzés mit jelent? Azt, hogy orrán-száján csorog a vér, mert BELSŐ VÉRZÉSE van. Bocsa stílusért, így alakult, no offense!:) Tehát a méregtől bármilyen apró vérző sérülés halálossá válik, mert nem alvad rá a vér. Egyébként, amit valóban nem mondtak, hogy van ellenszere, a K-vitamin, vérzékenységben szenvedők is ezt szedik. Szóval no para, de azért tartsd távol a patkányméregtől, és ha valami baja van, legközelebb először a dokihoz vidd!:)
2012. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Marczi ***** válasza:
:s mi volt a baja? Csak mert vannak itt olyanok is, akik csak szimplan informaciot akarnak gyujteni.
2012. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!