Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak valami baja van,...

A macskámnak valami baja van, nagyon sürgős, valaki segítene?

Figyelt kérdés
fekszik egyhelyben,szinte semmit sem mozog,amikor meg én kicsit megbökdösöm,hogy mozdulj már akkor felkel és elkezd mászni,de nem tud menni normálisan mert eldől folyton és beveri a fejét,a szemei pedig meg vannak meredve,ha elhúzom előtte a kezem akkor nem reagál,de ha oda nyúlok a szemébe,akkor reagál.. mérget ehetett,vagy mi lehet a baj,mert én nem értek hozzá??? sürgős válaszokat szeretnék,mielőtt elpusztulna......
2012. máj. 29. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kellene vinni,különben lehet hogy elpusztul.Én mérgezésre tippelek.
2012. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én sorolom anyáméknak ,hogy vigyük már el,de ők meg "nem,már úgy is mindegy" és csak kínozzák,mert a szája görcsbe van vagy nemtom mi,mert nagyon nehezen lehet kinyitni,és öntik bele a tejet.... nem akarják elvinni
2012. máj. 29. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is mérgezés.

De legjobb lenne, hogy ha nem itt kérdezgetnél, hanem az állatorvosi rendelőben, ugyanis sürgős válaszok nélkül a gyakorikérdéseken állatorvos nélkül előbb-utóbb tényleg elpusztulhat.

2012. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is mérgezésre tippelek, de mindenképpen vigyétek orvoshoz, hogy tudjátok a szenvedését nézni? Hátha tud rajta segíteni az orvos, ha pedig nem akkor legalább ne szenvedjen! Nem tudom hogy lehet ilyen hozzáállás, ha valaki állatot tart, hogy "neki már úgyis mindegy", sajnos ez a felelőtlen állattartás...
2012. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta egy régebbi macskám csak ő neki még vér is folyt a szájából. Mi azonnal mentünk az orvoshoz, de későn értünk oda és a kocsiból kiszálva a karomban halt meg :(

Ha nem viszitek el az is lehet, hogy 5-10 perc múlva ő neki is vér fog folyni a szájából...

Úgyhogy vigyétek el, ha nem is tudja megmenteni az orvos legalább elaltatja és nem szenved, így viszont órákig szenvedhet ....

2012. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
'nem már úgyis mindegy', ha meghal a macskád jobb ha nem is lesz másik..... és lehet hogy még nem mindegy és ha elvinnétek még évekig élhetne ....
2012. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdező nem akarja orvoshoz vinni azt a szerencsétlent hanem a szülei..

Kedves Kérdező! Ha anyagi oka van annak hogy a szüleid nem akarják elvinni orvoshoz akkor azt tudom javasolni hogy fogd a cicát és vidd el magad. Egy rendes orvos nem fog kidobni a rendelőből azért mert nem tudsz fizetni... Ajánld fel hogy részletekben kifizeted (akár a szüleidnek is javasolhatod ezt a fizetési módszert) Hidd el egy orvos azért ment orvosnak hogy segítsen , nem fog otthagyni egy szenvedő állatot.. Ha nem anyagi okai vannak akkor pedig még gyorsabban vidd el a macskát aztán fizesd zsebpénzből vagy ahogy tudod.. SIESS! Az a szerencsétlen állat szenved , ne hagyjátok hogy kínok között múljon ki!:(

Itt pedig csak gratulálni tudok a sok rosszindulatú válaszolónak! Nem látjátok hogy egy gyerek?! A szüleinél a döntés ne őt oltogassátok már hogy máskor se legyen macskája meg ilyenek.. Legalább tenni akar valamit.

Hajrá vidd dokihoz! És majd írd meg hogy mi lett a cicával:S

2012. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm a jóindulatú hozzászólást,a többi válaszolóval ellentétben... az a baj,hogy én falusi vagyok,vagyis inkább kis város (4000 lakos),Szerbiában élek,és az az 1 doktor is ami van,az szerb,én pedig nem tudom elmagyarázni neki,hogy mi van vele,mert nem vagyok jó szerbből... amúgy pedig nem anyagi gondok miatt nem akarták elvinni a szüleim,hanem csak nem akartak rá költeni,mondván,hogy "kap 1-2 szurit,holnapra meg már megdöglik,és hiába fizettünk"... És még a végére hozzáteszem,hogy 14:00-ig van nyitva az orvosi rendelő... remélem holnapra jobban lesz,és akkor esetleg elviszem...
2012. máj. 29. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
MI lett a macskaval???kerlek irj!
2012. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni, csak féltem megkérdezni, sajnos a leírtak alapján elég rossz állapotban lehetett, de hátha...a remény hal meg utoljára.
2012. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!