Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit macska folyton hulló...

Brit macska folyton hulló szőre ellen valami tanács?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves örökbefogadott brit macskám. Miután hozzám került egy 1 hónap elteltével elkezdett hullani a szőre. Mindennap fésülve van, gyönyörű a szőre! Egy kis simogatás és minden tiszta szőr. Ez normális náluk, vagy mit lehet tenni ellene?
2012. máj. 29. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2012. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor kénytelen vagyok megszokni :)
2012. máj. 29. 22:19
 3/11 Maxitabi ***** válasza:
Esetleg tápváltás? Akár nem megfelelő táplálástól is lehet (mármint a macskának nem biztos, hogy megfelelő)Egy próbát megér.
2012. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit használsz fésüléshez? Érdemes beruházni Furminator fésűre, rengeteget kiszed. Amíg csak a videot láttam, nemigen hittem, de valóban olyan jó.
2012. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Whiskas, vagy Kitekat tápot kap. A fésűje meg egy egyszerű macska fésű....lehet megpróbálom mindkét lehetőséget, de egy ismerősömnek is van brit macskája és neki is ilyen...reménykedtem, hogy valamit csak lehet csinálni, de ha ez természetes, akkor így marad :) így is aranyos, csak figyelni kell, hogy ölelgessük akkor, hogy ne legyünk tiszta macska szőr :)
2012. máj. 30. 05:42
 6/11 Maxitabi ***** válasza:

Háát, én megpróbálnám a gabonamentes tápokat, hátha. Plusz friss nyers marha, pulyka, csirkehusit.Jól elrágódnak rajta,és ez tisztítja a fogakat- nem a száraztáp.

Fű van a cicának? Az én maine coonom minden nap szeret legelni..

2012. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

whiskas nem olyan jó macskakaja


hozzá fogsz szokni :D

én is valamikor észre se veszem és tiszta macskaszőrösen megyek le a boltba xD

meg azt se szoktam észre venni ha a számba megy a szőr :D

2012. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyers hústol bélgyulladást kaphat a macska, tudom mert az enyém is attol kapott és 1 hétig beteg volt.... inkább nyers hust ne adj neki
2012. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha benti macska, akkor normális. Mivel a házban mások a fényviszonyok, mint kint, és nem követik az aszpektusok váltakozását, ezért az állat biológiai órája is másképp működik, egyfolytában vedlik. Mondjuk az enyém ilyenkor 1-2 hónapra nagyon minimálisan, de csak amíg ilyen meleg van.
2012. aug. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*ilyenkor, és télen, amikor kinőtt a teljese bundája, úgy egy hónapig akkor sem vedlik. de ezen kívül az éve minden időszakában.
2012. aug. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!