Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok a macska sétálta...

Mit gondoltok a macska sétáltatásról?

Figyelt kérdés
Panelcica és már nem kölyök. Igazából már voltunk lent és tetszett neki. Amíg ilyen szép idő lesz sűrűn le fogunk menni... Csak érdekelne, hogy mások erről hogy vélekednek. Illetve van-e itt más is, aki lejár a macskájával sétálgatni. :)
2012. máj. 30. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezi, miért is ne? Bár az én cicám nagyon félős, meg felénk rengeteg kutya van, ráadásul vedd számításba azt is, hogy több betegséget össze tud az utcán szedni.
2012. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nekem nem nézték jó szemmel... úgy néztek rám mintha ezzel kínoznám,ja meg aztán az összes gyerek odajött simogatni
2012. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, itt is vannak kutyák bőven. De találkoztam egy macskással és ő mondta, hogy ha jön egy kutya csak vegyem ölbe a cicát, és menjünk arrébb és kész.

Minden oltása megvan, 3 havonta féregtelenítve is van, így is lehet bacit összeszedni?


2. Mondtak valami indokot esetleg, hogy miért nem örülnek neki?

2012. máj. 30. 16:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs macskám így külső szemlélőként válaszolok. Vidéki vagyok így biztos először jól megnéznélek mi az istent csinálsz ott azzal a fura kutyával de aztán (csak rájönnék gondolom) hogy felismertem a helyzetet elmosolyodnék és szépen tovább sétálnék. vagy odamennék simizni ha megengeded:D amúgy szerintem nincs benne semmi így belegondolva. Felénk szokatlan de még mindig jobb egy nagyvárosban ha pórázon szaladgál a macsek mintha a kocsi csapja el.
2012. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám felnőttként került mentett cica. Próbaképpen ráadtam a hámot, rögtön el is indult vele :) 3. éve járunk le vele, minden nap. Általában 1 órát bóklászunk, ha megunja, elindul hazafelé. Én még csak pozitív tapasztalatról számolhatok be: mindig csodálkozást ébreszt, ha rájönnek, "macskát látok" :) Elég nagy termetű, annak ellenére, hogy nőstény, messzebbről kiskutyának néz ki. Egy parkos, csendesebb rész van a házunk mögött, oda járunk le, de sokszor körbejárjuk a környéket is. Kutyákkal jól kijön, egyébként is nagyon rendes kutyagazdik vannak errefelé, rögtön pórázra veszik a kutyát, amint konstatálják a cicámat. Haverkodni szokott velük, odamegy és dörgölőzik hozzájuk. Soha még csak meg sem morogta kutya. Oltva van, féreghajtózva. Kullancs ellen is kezeljük tavasztól-őszig, többször volt benne, de a Frontline-tól megdöglik, mielőtt megszívná magát, simán ki lehet szedni.
2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nálunk a szemközti házban lakik egy néni, aki póráz nélkül viszi le a macskát és szót fogad neki


kutyáktól nem kell félteni, hatalmas nagy macska, eddig egy kutya se mert a közelébe menni :D

2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha a macskád szereti akkor nyugodtan. 2012 van, modern világban élünk, ma már nem az van hogy a macska gonosz, önző és csak a kaja érdekli. Nyugaton tudtommal ez teljesen természetes. Szinte úgy bánnak a macskákkal mint a kutyákkal. Viszik magukkal sétálni, nyaralni, kocsiban stb.

Azzal ne foglalkozz, hogy más mit gondol!

Én nem tudnám vinni így a macskám, mert sosem laknék panelben, az én macsám kijárhat, + van 3 kutyám, azok mellett elég nehéz lenne egy macskát is sétáltatni. :D De pont most terveztem, hogy veszek neki pórázt, ugyanis elköltözünk és pórázon akarom az új kerthez szoktatni a biztonság kedvéért.

2012. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
OLTÁS NÉLKÜL NE!!! Semmiképp! Állatorvos mondta.
2012. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

16:15 még jó hogy leírtam az előbb, hogy megvan minden oltása :)

Na azért póráz nélkül le nem vinném... :D


16:10 de jó! Akkor ez egy pozitív beszámoló :) Szerintem mi is gyorsan megszokjuk ezt a sétálós dolgot, úgyis elég aktív a drágaság... és télen nem rossz neki, hogy nem mehet ki?

2012. máj. 30. 16:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Télen miért ne mehetne ki? Macska az nem cukorból van :D
2012. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!