Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok a macska sétálta...

Mit gondoltok a macska sétáltatásról?

Figyelt kérdés
Panelcica és már nem kölyök. Igazából már voltunk lent és tetszett neki. Amíg ilyen szép idő lesz sűrűn le fogunk menni... Csak érdekelne, hogy mások erről hogy vélekednek. Illetve van-e itt más is, aki lejár a macskájával sétálgatni. :)
2012. máj. 30. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Próbáltuk télen is, de akkor nincsenek meg azok az ingerek, mint nyáron: illatok, bogarak, gyíkok, úgyhogy nem érdekelte.
2012. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért télen nem szeretném :) De hidd el Ő se :D Még az ablakba se hajlandó kiülni ha kicsit is hűvösebb van, nemhogy kimenjen.
2012. máj. 30. 17:54
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Én attól félek, hogy ha egyszer leviszem, onnantól nem lenne isszaút és egész nap azt hallgathatnám, hogy az ajtó előtt ülve virnyákol, hogy mikor megyünk. Volt kutyám, tudom milyen örjítő tud lenni egy állat hisztije :D Szóval én emiatt félek, hogy itthon már nem érezné olyan jól magát és levágyna...
2012. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5. vagyok: egy idő után megtanulja, mikor van a sétaidő. Mi ebéd után szoktunk vele lemenni, akkor már az öltözködésemnél odaül a póráz elé és várja, hogy felcsatoljam rá. Lehet, hogy az ősei között volt kutya :))
2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a cica nem dermed le a póráztól és szeret a szabadban lenni, illetve nem ijed meg mindentől, akkor nagyon jó, hogy leviszed sétálni. Nekünk kinti cicáink vannak, de az egyiket tanítom. A hámnál kezdtük, csakhogy figyeljen rám. Mostanra hám nélkül is szépen jön. :)
2012. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!