Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Újszülött cicákat találtam...

-Igazmondó- kérdése:

Újszülött cicákat találtam egy pincében. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 napja figyelem őket de az anyjuk biztos magára hagyta, mert lassan már csont soványak. Maximum 1 hetesek lehetnek vagy annyi sem. Hazavinném de mégis mivel tudnám etetni? Anyatej kéne nekik nem?

2012. jún. 1. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
valami történhetett az anyjukkal. Kecsketejet, vagy gyerek tápszert adjál nekik fecskendőből, vagy szemcseppentőből tudod etetni őket. Cselekedj minél előbb.
2012. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Állatorvost felhívod és megmondja! Ez nem kerül olyan hű, de nagy összegbe. Remélem tudsz rajtuk segíteni!
2012. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Cica tejet is lehet kapni az állateledel boltokban. Első voltam.
2012. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Ne hagyd magukra! Lehet kapni macskatejet, vegyél azt ha szeretnél:)

Az én cicám a tejet(rendeset) simán megissza:) vagy vegyél Whiskast,KitKatot,vagy ha van a közeledbe kisebb bolt akkor ott vannak olcsóbban is. (mi a Reálban veszünk néha és konzerveset,imádja:D:) )

2012. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dottorre ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló, ezt olvasd végig:

[link]

2012. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet venni 50ml-es macskatejet! felbontás után 4 napig jó! Laktózmentes! Én azzal neveltem fel a kiscicákat! :)
2012. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Itt minden infót megtalálsz:

[link]

2012. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Se cica se kecske tejet nem kaptam nem árulnak ilyet kénytelen voltam langyos tehén tejet adni más választásom nem volt. Vittem egy dobozkát vattával és ráraktam egy meleg csőre őket mert nagyon ki vannak hűlve. Nem nagyon hiszem hogy meg fognak élni de még később megyek és megetetem őket.
2012. jún. 1. 12:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Jesszus nehogy ilyen drága szarokat vegyél. Menj be a közértbe és vegyél minél zsírosabb, LAKTÓZ MENTES tejet! :)
2012. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tehen tejet adsz neki,akkor tegyel bele mezet es VIZZEL old fel!!!!
2012. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!