Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek elhozhatom?

Szerintetek elhozhatom?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnél született egy kiscica, aki most 7 hetes. Úgy volt,hogy majd 2 hét múlva hozzuk el, de azt mondták, hogy nagyon megnőtt és rendes kaját eszik. Az is mondták, hogy lehet ,hogy lassan el kéne hoznom, mert mindig el akar mászni és félnek, hogy elcsavarog. Most akkor elhozhatom vagy még várjak egy-két hetet? (Különben volt egy macskánk akit 5 hetesen hoztunk el mert bántották a tesói, de soha nem volt emiatt gondja.)

2012. jún. 1. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
jövőhéten már 8 hetes lesz az inkább alsó korhatár! Csak azért akarják lepasszolni mert drága már az etetése,unalmas lett a szaporulat ellátása! Oltásai megvannak? Féreghajtás?
2012. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én hat hetes cicát hoztam haza, nem volt vele gond, róla is azt mondták, hogy már elmászkál, és félnek, hogy elszökik. nem volt oltása, az majd nyolchetesen kell...
2012. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

na elhoztuk. azt hittük, h sírni fog, de egy szava sem volt.

annyit eszik , hogy csak na! energikus, szép cica

2012. jún. 2. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
tegyel fel rola kepet,kivancsi vagyok milyen
2012. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2012. jún. 2. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:
azt hozzáteszem,hogy az anyja is nagyon kicsi termetű
2012. jún. 2. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, de édes!!!<3<3
2012. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon edes!(en kertem a kepeket)

Vigyazz ra es szeresd!

2012. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!